Biało-śnieżne natchnienia gwiazd

29 grudnia w domu strzelniczym Rafako odbył się koncert świąteczno-noworoczny z udziałem Hanny Hołek i jej przyjaciół z programu "Bitwa na głosy" (zdjęcia). Gospodynią wieczoru została Marzena Korzonek.

- reklama -

Koncert miał charakter rozrywkowy. Odśpiewane i odegrane zostały sławne piosenki o tematyce świątecznej oraz znane polskie oraz zagraniczne kolędy.

 

 

 

     
Na scenie raciborskiego domu strzelniczego swoje talenty zaprezentowali wokaliści: Hanna Hołek oraz jej przyjaciele  (którzy zresztą wystąpili w programie TVP "Bitwa na głosy" wraz z Hanią) oraz gospodyni wieczoru Marzena Korzonek. Opowiadała ona o świątecznych potrawach w jej domu, np. o pierogach z grosikiem na szczęście w środku. Instrumentalistami byli: Adam Drzewiecki (klawisze) oraz Arkadiusz Kopera (saksofon). Wykonali oni wspólnie i osobno takie pieśni jak "White Christmas", "Jingle Bells" oraz przeróżne kolędy, np. "Lulajże Jezuniu". Koncert cieszył się sporym zainteresowaniem – sala była prawie pełna, lecz z przodu pozostało jeszcze wiele wolnych miejsc. Po koncercie można było napić się kawy lub herbaty w bufecie pałacyku, czyli w tzw. sali kominkowej.

 

 

/nat/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here