Kompleksowa opieka medyczna w Centrum Zdrowia

0

Zdrowie pacjenta i jego zadowolenie z usług oraz kompleksowa opieka medyczna od noworodka do wieku złotego – to priorytety, którymi kieruje się "Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Raciborzu.

"Centrum zdrowia" Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Raciborzu rozpoczął działalność 1 stycznia 2004 roku w wyniku restrukturyzacji publicznego zakładu opieki zdrowotnej dzięki pracującemu w tej placówce od wielu lat wyspecjalizowanemu personelowi medycznemu. Od 8 lat pacjenci mogą korzystać z pomocy poradni podstawowej opieki zdrowotnej dla dorosłych i dzieci oraz licznych poradni specjalistycznych takich jak – poradni zdrowia psychicznego i poradni uzależnień – jedynych w mieście i okolicach z kontraktem z NFZ, poradni neurologicznej, laryngologicznej, poradni dla kobiet, poradni stomatologicznych, gabinetów rehabilitacyjnych i poradni medycyny pracy (w tym badań kierowców).

- reklama -

 

Przychodnia "Ocicka" należąca do NZOZ Centrum Zdrowia. Zobacz również

 

Kadra medyczna pracująca w "Centrum zdrowia" ma do dyspozycji najnowszy sprzęt, dzięki któremu z jeszcze lepszą dokładnością może diagnozować choroby oraz rozpocząć szybkie leczenie. Wyposażenie to pozwala także na wykonywanie badań laboratoryjnych w szerokim zakresie oraz badań diagnostycznych. Laboratorium mieści się w Poradni "Ocicka" przy ul Ocickiej 51a, gdzie znajduje się specjalistyka, co znacznie przyspiesza diagnostykę i proces leczenia. Poradnia na ulicy Ocickiej dodatkowo, jako jedyna w powiecie raciborskim, świadczy usługi w zakresie nocnej i świątecznej opieki medycznej.

"Centrum zdrowia" NZOZ w Raciborzu świadczy usługi medyczne w kilku placówkach:

– Przychodni "Śródmieście" w Raciborzu przy ul. Klasztornej 10
– Przychodni "Ocicka" w Raciborzu przy ul. Ocickiej 51a
– Przychodni Zakładowej "Rafako" w Raciborzu przy ul. Łąkowej 33
– Przychodni "Studzienna" w Raciborzu – Studziennej przy ul. Moniuszki 24
– Przychodni "Markowice" w Raciborzu – Markowicach przy ul. Kombatantów 5.

 

artykuł sponsorowany

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here