Turniej piłkarski służb mundurowych w Raciborzu

0

W sobotę 24 marca w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu odbędzie się halowy turniej piłki nożnej z udziałem drużyn reprezentujących raciborskie służby mundurowe.
To druga edycja imprezy sportowej, której celem jest popularyzowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego oraz propagowanie współzawodnictwa zespołowego. Pierwszy turniej odbył się w roku ubiegłym. Został przeprowadzony z okazji XX-tej rocznicy powołania Straży Granicznej. Spotkał się z tak dużym zainteresowaniem w środowisku służb mundurowych, że turniejowe rozgrywki postanowiono kontynuować. Do grona czterech drużyn, które  wtedy ze sobą rywalizowały:  Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu, Zakładu Karnego w Raciborzu oraz Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu, dołączyła w tym roku drużyna raciborskiej Straży Miejskiej.

W pierwszym turnieju służb mundurowych najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Zakładu Karnego. Drugie miejsce zajęli piłkarze Straży Granicznej, a trzecie policjanci. Kto stanie na podium tegorocznego turnieju przekonamy się już w najbliższą sobotę. Rozpoczęcie rozgrywek, w systemie „każdy z każdym”, planowane jest na godz. 9.00. Sportowe zmagania o mistrzowski tytuł i puchar ufundowany przez komendanta Śląskiego Oddziału Straży Granicznej poprzedzi uroczystość otwarcia z udziałem organizatorów i zaproszonych gości.

- reklama -

/sg/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here