KONKURS: Wygraj bilety na Szewczyka Dratewkę -ROZSTRZYGNIĘTY

0

22 kwietnia w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się przedstawienie "Szewczyk Dratewka ". Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl.

Sztuka Marii Kownackiej należy do klasyki polskiej dla dzieci. Prześliczna królewna zostaje porwana i uwięziona przez smoka. Zrozpaczony Król wysyła jej na ratunek swoich żołnierzy, nie starcza im jednak odwagi, by zmierzyć się z okrutną bestią, wracają więc okryci hańbą. Tymczasem w zamku pojawia się dzielny szewczyk – Dratewka, który podejmie próbę oswobodzenia Królewny. Zanim jednak mu się to uda, będzie musiał zjednać sobie tajemniczego, czarnego kota i Babę Jagę.

- reklama -

22 kwietnia godz. 16.0, czas trwania: 50 min, bez przerwy, sala widowiskowa RCK RDK, ul. Chopina 21 – wstęp 25,- 15,

 

zwycięzca: MONIKA MAŁEK

 

regulamin konkursu:

Aby wygrać podwójne zaproszenie wystarczy przejrzeć galerię zdjęć z przedstawienia Diabelskie intrygi ( link do galerii ) i odpowiedzieć na pytanie:

Na ilu zdjęciach znajduje się aktor w spodniach w kratkę?

 W tytule wiadomości należy wpisać "SZEWCZYK DRATEWKA". Wiadomość musi być podpisana imieniem i nazwiskiem. Do wygrania jest podwójne zaproszenie. Rozstrzygnięcie konkursu w piątek 20 kwietnia. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową. Zaproszenie za okazaniem dowodu osobistego będzie można odebrać w kasie Raciborskiego Centrum Kultury w dniu koncertu.

 
UWAGA: Czasami zdarza się, że wylosowana osoba nie potwierdzi odebrania nagrody lub z różnych przyczyn rezygnuje z niej. Wtedy wybieramy innego zwycięzcę. Z uwagi jednak na krótki czas pozostający do wydarzenia, losowanie odbywa się wśród osób, które podały numer telefonu. Dlatego podając numer zwiększasz możliwość swojej wygranej.

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media , SOFT-ib   – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here