Dzień dziecka z piratami w Raciborzu. Wygraj zaproszenie!

0

"Pirackie opowieści z dalekich rubieży" – to nazwa spektaklu interaktywnego, jaki z okazji Dnia Dziecka zostanie zorganizowany w Raciborskim Centrum Kultury. Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na spektakl.

"Pirackie opowieści z dalekich rubieży" – interaktywna zabawa dla dzieci składać się będzie z dwóch części – spektaklu pt. "Niezwykłe przygody szalonego Jacka" oraz gier i zabaw ze świata piratów. Dzieci nie tylko współuczestniczą w przedstawieniu, ale również uczą się współpracować ze swoimi rówieśnikami, nawiązywać kontakt nie tylko w sposób tradycyjny, ale także poprzez mowę gestów. Bilety na spektakl, który odbędzie się 27 maja o godzinie 16.00 w Raciborskim Centrum Kultury, w cenie 12 i 25 złotych do nabycia w kasie RCK.

- reklama -

 

 

 

Konkurs:

Chcesz wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na spektakl? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Kiedy i gdzie odbędzie się koncert laureatów V Festiwalu Twórczości Artystycznej? Podpowiedzi szukaj w serwisie "zapowiedzi" portalu raciborz.com.pl. Poprawne odpowiedzi można przesyłać na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości należy wpisać "Piraci" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem.

Odpowiedzi można nadsyłać do 23 maja. Rozstrzygnięcie konkursu 24 maja. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową. Zaproszenia za okazaniem dowodu tożsamości będą do odebrania w dniu spektaklu w kasie Raciborskiego Centrum Kultury.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here