Ryszard Wolny o przegranej polskich siatkarzy w Londynie

8

Ryszard Wolny w wywiadzie dla portalu onet.pl komentuje porażkę polskich siatkarzy w Londynie. – Jest nam smutno, bo to są nasi koledzy. Dzień przed meczem odwiedziliśmy ich w pokoju, chcieliśmy ich rozweselić – powiedział.  

Polscy siatkarze po przegranym meczu z Rosją zakończyli swoją przygodę z Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie. – Oczywiście, że jest nam smutno, bo to są nasi koledzy. Przed meczem odwiedziliśmy ich w pokoju, chcieliśmy ich rozweselić, rozluźnić atmosferę – powiedział w wywiadzie dla portalu onet.pl mistrz olimpijski z Atlanty w zapasach, Ryszard Wolny. – Oni nie przegrali tylko z Rosją. Oni przegrali też mecz z Australią. Gdyby ten mecz z Australią wygrali to zamiast z Rosją prawdopodobnie zagraliby z Niemcami i wtedy może byłby inny obraz tego turnieju. Szkoda, bo oczekiwania wobec nich były bardzo dużo – dodał Wolny.

- reklama -

 

Ryszard Wolny, pochodzący z Raciborza przebywa w Londynie jako trener. Jego podopieczny, Damian Janikowski na tegorocznej Olimpiadzie wywalczył w zapasach w stylu klasycznym brązowy medal. Zapaśnik na co dzień trenuje w klubie WKS Śląsk Wrocław. 

 

Wywiad z Ryszardem Wolnym możesz obejrzeć TUTAJ.

 

/p/

- reklama -

8 KOMENTARZE

  1. Jest nam smutno, bo to są nasi koledzy. Dzień przed
    meczem odwiedziliśmy ich w pokoju, [color=#ff0000][b]chcieliśmy ich rozweselić[/b][/color] –
    powiedział.

    Mogłeś im Rysiek zdjęcia kolegów-radnych pokazać

  2. Żygadło, Możdżonek, Winiarski, Zagumny, Bartman, Anastassi von z kadry! Wasz czas minoł. Przeprosić Wlazłego, bo oprócz Kurka nie ma kto zaserwować i skończyć atak. Już lepiej było Gruszkę powołać. DZiady !! Jeszcze mnie [email protected]$%^&& na myśl o ćwierć finale z Rosją i poprzednim meczach. Wystarczyło wygrać w Australią, i byłby medal. Za Lozano by takiej wtopy nie było.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here