Konkurs: nazwij kwiaciarnię i wygraj bon o wartości 50 zł

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w kwiaciarni w Bieńkowicach. Aby wygrać nagrodę, musisz jedynie wymyślić interesującą nazwę dla kwiaciarni.

– Kwiaciarnia powstała w maju 2010 i od razu cieszyła się wielkim zainteresowaniem – mówi Aleksandra Kocur, właścicielka kwiaciarni. – W związku z ogromem zleceń, nie miałam nawet czasu, by wymyślić nazwę. Tak więc utrwaliła się nazwa Kwiaciarnia – dodaje pani Ola.

- reklama -

Dla naszych Czytelników mamy nagrodę – bon o wartości 50 złotych.

Aby wygrać bon o wartości 50 zł należy przesłać propozycje nazwy dla kwiaciarni. Propozycje należy przesłać do 4 grudnia na adres [email protected], w tytule należy podać "Kwiaciarnia-Bieńkowice" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 10 grudnia.

 

 
Kwiaciarnia Aleksandra Kocur
ul. Raciborska 42
47-451 Bieńkowice
tel. 507 652 357
 
 
W ofercie kwiaciarni znajdują się:
– kwiaty cięte
– bukiety okolicznościowe
– wiązanki ślubne
– palmy i wieńce pogrzebowe
– kompozycje nagrobne
– sztuczne ikebany i stroiki
– drobne upominki dla dzieci
– kwiaty doniczkowe
– ceramika różnego rodzaju
– świeczki, a także biżuteria srebrna i sztuczna
– torebki i różnego rodzaju pudełka na prezenty
 
 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wybór najatrakcyjniejszej propozycji przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko propozycje z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową, sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody). W przypadku wyłonienia zwycięzcy, który zaproponował  nazwę przesłaną przez innych uczestników – nagroda trafia do osoby, która zaproponowała nazwę jako pierwsza.
 
Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

 

 

- reklama -

3 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here