Jeszcze przed świętami chcą dodać otuchy chorym dzieciom

0

Młodzieżowa Rada Miasta Racibórz organizuje akcje pisania listów do chorych dzieci. "Marzycielską pocztę" chcą wysłać jeszcze przed świętami, po to by wywołać uśmiech na twarzach dzieci i dodać im otuchy.

"Poznasz tutaj historie odważnych dzieci, które poruszają sercem. Są to dzieciaki, które dzielnie znoszą swoje ciężkie choroby. Prosimy Cię o wysyłanie im miłych kartek z dobrymi życzeniami i słowami wsparcia" – tak brzmi motto "Marzycielskiej Poczty". Wchodząc na stronę internetową akcji www.marzycielskapoczta.pl w zakładce "chore dzieci" możemy wybrać sobie dziecko, do którego napiszemy list. Każde z nich jest chore i w jakiś sposób pokrzywdzone przez los.

- reklama -

Młodzieżowa Rada Miasta zachęca wszystkich raciborzan do wzięcia udziału w akcji pisania listów. – Spotykamy się w tym dniu, aby napisać jak najwięcej listów do chorych dzieci z Marzycielskiej Poczty – zachęcają do udziału organizatorzy. Akcja odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 grudnia o godz. 12.00 w Raciborskim Centrum Kultury. List można napisać na miejscu lub przynieść już napisany i przekazać je organizatorom.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here