Bijatyka na Opawskiej: 25-latek w stanie ciężkim

4

Dwóch mężczyzn zostało dotkliwie pobitych w jednym z raciborskich lokali. Poszkodowani odnieśli poważne obrażenia i trafili do szpitala. Kryminalni ujęli sprawców pobicia – było ich dwóch. Sąd zadecydował o dalszym losie agresorów. Raciborscy kryminalni zatrzymali dwóch sprawców pobicia, do którego doszło 2 lutego ok. 2:00 w jednym z raciborskich lokali na ulicy Opawskiej. Mężczyźni w wieku 33 i 37 lat (mieszkańcy Raciborza) pobili dwóch mężczyzn w wieku 25 i 33 lata. Poszkodowani odnieśli poważne obrażenia.

Więcej szczęście miał 33-latek, który ogólnymi urazami i złamaną nogą opuścił już szpital. Drugi z mężczyzn z poważnymi urazami głowy nadal znajduje się w stanie ciężkim. Na podstawie zebranych materiałów dowodowych przez Policję i Prokuratora Sąd w Raciborzu zastosował wobec 30 – latka dozór policyjny, natomiast wobec 37 – latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

- reklama -

/żet/

——————————————————————————————————————– 

Podobne artykuły:

Zatrzymano mężczyzn, którzy pobili i okradli 49-latka

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy 29 stycznia dotkliwie pobili i okradli 49-letniego mieszkańca Kuźni Raciborskiej. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Wpadł z heroiną nieopodal komendy

Raciborscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 34-letniego mieszkańca Wrocławia, który w swoim samochodzie przewoził narkotyki. Zatrzymany miał przy sobie blisko gram heroiny.

Włamanie w Krzyżanowicach, skradziono laptop i pieniądze

27 stycznia w niedzielny poranek mieszkanka Krzyżanowic zauważyła, że z jej mieszkania zniknął laptop oraz pewna kwota pieniędzy. Jak się okazało, wcześniej miało miejsce włamanie do mieszkania.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

———————————————————————————————————————

- reklama -

4 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here