Sklep z bielizną Lilianny Strzeleckiej działa już 21 lat!

2

O sklepie z bielizną Lilianny Strzeleckiej powinni wiedzieć również Panowie, zwłaszcza że zbliża się Dzień Kobiet. Elegancka bielizna z pewnością oczaruje ukochaną partnerkę bardziej niż "standardowy" bukiet kwiatów.

Salon z bielizną Lilianny Strzeleckiej jest najlepszym przykładem na to, że znalezienie niszy na rynku, konsekwencja w działaniu, pracowitość i nieustanne dążenie do zapewnienia klientom jak najbogatszej oferty pozwala przetrwać, a nawet rozwinąć działalność nawet w czasach kryzysu gospodarczego.

Sklep działa już od 21 lat. – Pomysł na prowadzenie punktu z bielizną wziął się chyba od mojej córki, Agnieszki, z którą prowadzę butik. Jako młoda dziewczyna  szalała na punkcie ładnej bielizny, a w tamtych czasach w Polsce brakowało ciekawej, eleganckiej, pięknie wykonanej garderoby, więc musiałyśmy wziąć sprawy w swoje ręce – mówi właścicielka sklepu. Okazja do kupna lokalu przy ul. Ogrodowej nadarzyła się, gdy likwidowano tutejsze przedszkole. Dzisiejszy salon z bielizną znajduje się w dawnej przedszkolnej kuchni.


O sklepie z bielizną Lilianny Strzeleckiej powinni wiedzieć również Panowie, zwłaszcza że zbliża się Dzień Kobiet. Elegancka bielizna z pewnością oczaruje ukochaną partnerkę bardziej niż "standardowy" bukiet kwiatów.
Ta decyzja zaprocentowała, a biznes pani Lilianny nie jest "dobijana" niezwykle wysokimi cenami najmu, z którymi boryka się wielu raciborskich przedsiębiorców. Właśnie z tego powodu właścicielka sklepu nie decyduje się na przeniesienie działalności w inne, bardziej przestronne miejsce, choć jak sama przyznaje, większy lokal o powierzchni 100 m2 byłby idealnym. Z drugiej strony klienci przyzwyczaili się do sklepu przy ul. Ogrodowej: znają go, polecają swoim znajomym i lubią robić zakupy właśnie w nim. – Już kilkakrotnie słyszałyśmy, że absolutnie mamy się nigdzie nie przenosić, a już na pewno nie zamykać. Uspakajamy więc: nie zamierzamy – zapewnia swoich stałych klientów Lilianna Strzelecka.
Działalność Lilianny Strzeleckiej z powodzeniem opiera się pogarszającej się sytuacji rynkowej, zmianom upodobań klientów i konkurencji hipermarketów. – Żeby sprostać wymaganiom klientek musimy mieć na stanie ciągle jakieś nowości, modne fasony, ciekawą kolorystykę – musi być duży wybór. Kiedyś rok w modzie dzielił się na kolekcję zimową czy letnią. Teraz nowości pojawiają się non stop. Cały czas przeglądamy katalogi i staramy się wzbogacać nasz asortyment o bieliznę, która zadowoli nasze klientki. Poza tym mamy zupełnie inny towar niż sklepy sieciowe czy markety. Nie można porównać naszej bielizny z tą ze sklepów, które handlują wszystkim. Przede wszystkim mamy u siebie prawie nieograniczoną liczbę rozmiarów staników, np. dla dziewcząt bardzo drobnych z bardzo obfitym biustem mamy biustonosz od rozmiaru 65J do 95 G i 100. W sieciówce nigdy w życiu Pani takiego rozmiaru nie znajdzie.  – przyznaje L. Strzelecka. Fachowości obsługi dopełnia szkolenie z brafittingu, które ukończyła córka Lilianny Strzeleckiej – Agnieszka.

- reklama -

Umiejętność adaptacji do zmieniających się warunków przynosi rezultaty. Salon z bielizną Lilianny Strzeleckiej zyskał renomę, która wykracza poza Racibórz. – Klienci nas sobie polecają i często przyjeżdżają odwiedzając rodzinę w Raciborzu klienci spoza miasta – z Rybnika, Warszawy, czy zagranicy – mówi właścicielka.

Zaufanie klientów do sklepu z bielizną Lilianny Strzeleckiej jest najlepszą reklamą prowadzonej przez nią działalności. Warto odwiedzić sklep, zwłaszcza przy okazji zbliżającego się Dnia Kobiet – elegancka bielizna może zachwycić ukochaną partnerkę bardziej niż bukiet róż i czekoladki.

Strzelecka Lilianna. Bielizna
Otwarte od pon. do pt. w godz. 10:00 – 17:00 i w sobotę w godz. 10:00 – 13:00
ul. Ogrodowa 30
47-400 Racibórz
32 415 58 44

/Artykuł sponsorowany/
 ———————————————————————————————————–
Artykuł zaczerpnięto z GazetaInformator.pl nr 132.

Polecamy również inne artykuły z GazetaInforamtor.pl.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. 1hog

    fajne babeczki, zawsze uśmiechnięte i wesołe.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here