Raciborscy pływacy w Zakopanem szlifują formę na mistrzostwa

0

Pływacy raciborskiego Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego wyjechali w Tatry, aby szlifować formę na czerwcowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu, które odbędą się w Olsztynie. Pływacy ZSOMS w Zakopanem – szczegóły zgrupowania. Ekipa  pływaków raciborskiego Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego  przebywa obecnie na 10-dniowym (03.04 – 13.04) zgrupowaniu w  Zakopanem. W tamtejszym Centralnym Ośrodku Sportu młodzi raciborscy sportowcy, mają optymalne warunki do budowania  formy przed startem w Mistrzostwach Polski, które w połowie czerwca odbędą się w Olsztynie.

- reklama -
Do stolicy Tatr pojechało w sumie dwudziestu trzech zawodników raciborskiej SMS. Kierownikiem ekipy jest Maria Gawliczek, a  w sztabie trenerskim są  również  Piotr Generalczyk  i Rafał Bałys.  Raciborscy pływacy pracują przede wszystkim nad poprawą motoryki i wytrzymałości. Nie brakuje także dodatkowych zajęć w terenie, ćwiczeń ogólnorozwojowych i na siłowni. W najbliższy poniedziałek do swoich koleżanek i kolegów dołączy Angelika Wikieł. Podopieczna Piotra Generalczyka w najbliższy weekend w Kijowie weźmie udział w międzynarodowym wielomeczu juniorek. Oprócz reprezentacji Polski i Ukrainy udział w zawodach wezmą między innymi ekipy: Czech, Grecji, Portugalii, Szwajcarii, Brazylii oraz  Bułgarii.

ZSOMS w Raciborzu, publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

W Szkole Mistrzostwa Sportowego skakali wzwyż przy muzyce

W sali gimnastycznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego odbyła się 18. edycja konkursu lekkoatletycznego "Skok wzwyż przy muzyce" (zdjęcia). W zawodach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów.

Lekkoatleci rywalizują w Szkole Mistrzostwa Sportowego

Przez dwa dni w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu odbywać się będą Halowe Mistrzostwa Powiatu Raciborskiego w Lekkiej Atletyce. Dziś rywalizowali ze sobą uczniowie szkół podstawowych (zdjęcia).

Talenty uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego [WIDEO]

Był śpiew, taniec, gra na instrumentach, a nawet pokaz speed stacks. W Szkole Mistrzostwa Sportowego odbył się pokaz talentów (zdjęcia). Uczniowie tej szkoły wiosnę witają w ten sposób już od czterech lat.
——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here