10 najbardziej zniszczonych chodników w Raciborzu

Chodnik przy raciborskim szpitalu jest w opłakanym stanie, a chodnik przy ulicy Bogumińskiej stanowi zagrożenie dla przechodzących tamtędy ludzi. Zobacz 10 najbardziej zniszczonych chodników w Raciborzu. 

Tak wygląda chodnik przy Szpitalu Rejonowym w Raciborzu. Pacjent, który
będzie chciał dostać się do budynku musi albo ryzykować życiem idąc
po ulicy, albo ryzykować zdrowiem idąc po takim chodniku.
 
 

 

- reklama -

 

 

/Paulina Krupińska/

 

 

—————————————————-

 

Polecamy również:

10 najlepiej zarabiających dyrektorów szkół w Raciborzu

Niektórzy z nich zarabiają prawie 90 tys. zł rocznie, mają 60 tys. na koncie, jeżdżą nowymi samochodami i mają ogromne domy. Zobacz ranking 10 najlepiej zarabiających dyrektorów szkół w Raciborzu.

10 najgorszych placów zabaw w Raciborzu

Najmłodsi mieszkańcy Raciborza często mają do dyspozycji tylko huśtawkę i piaskownicę. Nawet na największych osiedlach brakuje bezpiecznych i wielofunkcyjnych placów zabaw.

10 największych straszydeł Raciborza

W centrum miasta jest wiele budynków, których stan pozostawia wiele do życzenia. Są także niezagospodarowane place, które od lat zarastają chaszczami. Zobacz 10 najbardziej zaniedbanych miejsc w Raciborzu.

10 najmniej znanych nazw ulic w Raciborzu

O istnieniu niektórych ulic w Raciborzu wiedzą tylko ich mieszkańcy. Zdarza się również tak, że nazwę kojarzymy, ale nie do końca wiemy, gdzie można znaleźć daną ulicę. Zobacz 10 najmniej znanych nazw ulic w Raciborzu.

10 słupków, w które kierowcy wjeżdżają najczęściej

Niektórych znaków drogowych czy słupków nie opłaca się naprawiać. Jak tylko drogowcy wyprostują daną barierkę czy znak to ktoś znów w niego wjeżdża. Miejsc takich na terenie miasta jest wiele – zobacz gdzie.

10 miejsc, w których najtrudniej zaparkować

Kierowcy w Raciborzu borykają się z brakiem miejsc parkingowych. Nie tylko na osiedlach, ale także przy drogach, urzędach, szkołach i innych instytucjach użytku publicznego. Zobacz 10 miejsc, w których najtrudniej zaparkować.
 

 

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. No fakt, są w opłakanym stanie te nasze chodniki, ale ja wam powiem, ż one mi się z dziciństwek kojarzą, z wędrówkami do II LO przez połamane płyty chodnikowe, potykaniem się na co drugim kroku. Ma to w sobie jakąś magię. Miasto wiele by straciło, gdyby wszędzie zrobiło rówiutkie chodniczki z kostki brukowej. Ja tam wolę tak jak jest.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here