Pożar w SGL Carbon gasiło kilkadziesiąt jednostek [WIDEO]

13

Na terenie jednej ze starych hal SGL Carbon w Raciborzu wybuchł pożar. Akcja miała charakter ćwiczebny. Uczestniczyło w niej kilkadziesiąt jednostek PSP, ochotników, a także strażaków z Czech. Pożar w SGL Carbon – zdjęcia.

 Pożar, który 23 kwietnia ok. godz. 8:00 wybuchł w jednej z nieużytkowanych hal SGL Carbon miał charakter pozorowany – ogień był jak najbardziej prawdziwy, jednakże cała akcja miała na celu przećwiczenie zarówno elementów systemu przeciwpożarowego zakładu, jak i współpracy pomiędzy jednostkami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu, jednostek ochotniczych z gmin powiatu raciborskiego i jednostek gaśniczych z Czech. Manewry tego typu odbywają się na terenie SGL Carbon dwa razy w roku.

- reklama -

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

Pożar klubu Brooklin: WIDEO i zdjęcia z nocnej akcji

Zobacz WIDEO oraz zdjęcia z nocnej akcji gaszenia pożaru>>.   Zwarcie w instalacji elektrycznej czy podpalenie – na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru w klubie Brooklyn, który spłonął doszczętnie. Strażacy kilka godzin walczyli z ogniem.

Sprawcy kradzieży przewodów elektrycznych zatrzymani

Nietrzeźwi złomiarze okazali się sprawcami kradzieży przewodów elektrycznych, której dokonano w jednej z lokalnych hurtowni artykułów elektrycznych. Zatrzymani przez policję byli nietrzeźwi. Wartość skradzionego mienia oszacowano na…

Na Kościuszki płonęło volvo, sprawę bada policja

Dwadzieścia minut po północy strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Raciborzu zostali wezwani na ulicę Kościuszki, gdzie płonął samochód marki volvo. Pożar volvo na Kościuszki (Racibórz) – szczegóły.

——————————————————————————————————————–

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

13 KOMENTARZE

  1. Pieprzeni manipulatorzy w redakcji! Wyobraźcie sobie, że wasz syn, mąż, ojciec pracuje w carbonie i widzicie nagłówek „[url=http://www.raciborz.com.pl/art29551.html]Pożar w SGL Carbon gasiło kilkadziesiąt jendostek straży[/url]”. Zawał kur*a na miejscu! Jakby tego było mało we wstępie „Ok. godziny 8:00 na terenie jednej ze starych hal SGL Carbon w Raciborzu
    wybuchł pożar. W akcji gaśniczej uczestniczyły jednostki państwowej
    straży pożarnej, ochotników, a także jednostki z Czech. [url=fotorelacja3704.html]Pożar w SGL Carbon – zdjęcia[/url].” dopiero potem, hen dalej że to ćwiczenia! Jesteście daremni!

  2. widzę,że tu przynajmniej redakcja potrafi się przyznać i przeprosić. WAW też chciał zabłysnąć tytułem rodem z Faktu,a po kilku komentarzach na forum cichaczem zmienił tytuł. Piszę tutaj,bo na naszymraciborzu ten koment nie powisi nawet trzech minut-jaki ten Racibórz „nasz” skoro komentarze są cichaczem usuwane,a treści newsów modyfikowane tak by komentarze ludzi były bez sensu…

  3. Może to i były tylko ćwiczenia jednak na filmie widać bardzo małą aktywnośc podczas akcji. Wszystko dzieje się tak wolno jakby to nie gaszenie pożaru i ratowanie zaczadzonego. A zastępy ruszają się jakby ustawiali się do filmu a nie gasili pożar. Miejmy nadzieję, że w prawdziwej akcji bywa więcej życia.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here