Zaproszenie do Gimnazjum Nr 5

Serdecznie zapraszamy szóstoklasistów do składania podań na nowy rok szkolny. Od 16 kwietnia do 25 mają można składać podania do klas I Gimnazjum Nr 5 Im. Jana Pawła II na rok szkolny 2013/2014.Gimnazjum Nr 5 jest szkołą, która tworzy mało liczne klasy, ma wdrożony dziennik elektroniczny, do którego dostęp mają wszyscy uczniowie naszej szkoły i ich rodzice. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogów w bogato wyposażonych salach lekcyjnych. W murach G-5 wszyscy uczniowie mogą rozwijać swoje pasje, zainteresowania i talenty.


W naszej szkole działa jedyny w powiecie profesjonalny „Czarny Teatr”, prowadzimy zajęcia w ramach „Klubu Młodego Odkrywcy” we współpracy z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.


Jako jedyne gimnazjum prowadzimy zajęcia w ramach szkolnego Koła Przyjaciół Armii Krajowej. Szczycimy się działalnością ekologiczną (uczniowie zdobywają wysokie miejsca w konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich o tematyce ekologicznej).


Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II to mała, bezpieczna szkoła, w której panuje przyjazna atmosfera. Zapraszamy!

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here