Natalia Sroka wyśpiewała sobie I. miejsce w Zabrzu!

Sukces uczennicy Szkoły Podstawowej w Kuźni Raciborskiej. Natalia Sroka wywalczyła pierwsze miejsce w XVIII – tym Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Angielskiej "Sing it for us". Natalia Sroka w Zabrzu – zdjęcia .
10 maja 2013  w Zabrzu w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się koncert finałowy XVIII – tego Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Angielskiej „Sing it for us”. Finał konkursu miał lokalny akcent – w kategorii szkół podstawowych uczennica Szkoły Podstawowej w Kuźni Raciborskiej Natalia Sroka zdobyła I miejsce.

W drodze na eliminacje gdzie ponad stu świetnie śpiewających młodych ludzi miało zaprezentować swoje umiejętności Natalia powtarzała słowa angielskiej piosenki „My life”, odczuwając pewien niepokój. Jednakże, jak się później okazało, całkiem niepotrzebnie. Koncert finałowy dostarczył  dużo więcej emocji, jako że konkurencja była ogromna. Do późnych godzin wieczornych Jury debatowało nad wydaniem werdyktu.  końcu nadeszła ta chwila i… wielka radość.

- reklama -

Natalia już od klasy pierwszej reprezentowała  Szkołę Podstawową z Kuźni Raciborskiej  w licznych konkursach wokalnych. Jest też laureatką wielu prestiżowych nagród między innymi XXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Żorach w 2012 roku w którym zajęła I miejsce. W bieżącym roku wzięła udział w VI Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej w Raciborzu w którym zajęła III miejsce.

Na uwagę zasługuje fakt, iż jako finalistka tegorocznego „Sing it for us” urok jej głosu wzbudził zachwyt nawet w mediach i została ona zaproszona do studia „Radio Katowice” w którym prowadziła audycję radiową.  – Natalko! Nadal zachwycaj nas brzmieniem twego głosu i… powodzenia! – mówi nauczyciel Maria Minko.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

Procesja Bożego Ciała w Kuźni Raciborskiej

W dniu uroczystości Bożego Ciała mimo ulewnego deszczu wierni w licznym gronie spotkali się w kościele pw. św. Mari Magdaleny w Kuźni Raciborskiej, aby wspólnie udać się na procesję do czterech ołtarzy (zdjęcia).

Kuźnia Raciborska: Z wizytą na górze Olimp

Raz do roku, w maju Szkoła Podstawowa im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej zamienia się w Olimp, na którym, przy dźwiękach muzyki, racząc się nektarem i ambrozją, biesiadują greccy bogowie, boginie i herosi.

Wnętrza Kuźni Kultury zyskają nowe oblicze

200 tys. złotych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i drugie tyle z budżetu Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej otrzymał MOKSiR na prace remontowe, które miałyby objąć wnętrza budynku.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Jakie zdjęcia? Jest jedno zjęcie, żeby pokazać czytelnikom,m jak ta cała Natalka wygląda. Takie to skomplikowane? Ty naprawde myslisz że nagle wszytskie raciborskie media pojadą za natalką do zabrza, żeby jej zdjęcie cyknąć? Ciesz się, że w ogóle o niej coś napisali.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here