Święto Unii Racibórz na Srebrnej. Panie zagrały z chłopakami

0

Rodzinnie i na wesoło Unia Racibórz podsumowała sezon na stadionie przy Srebrnej. Szczególne emocje wzbudził mecz, w którym zagrały panie i młodzi piłkarze drużyny. Święto Unii na Srebrnej – zdjęcia>>>

30 czerwca na stadionie Unii Racibórz przy ul. Srebrnej podsumowano sezon. Prezes klubu oraz trenerzy poszczególnych sekcji wyróżnili najlepszych i najwytrwalszych zawodników. W iście familijnej atmosferze rozegrano również mecz, w którym panie zmierzyły się z młodzieżówką Unii. Rodzinny festyn dla zawodników, ich rodzin oraz sympatyków drużyny odbył się w ramach obchodów 50-lecia awansu Unii Racibórz do I Ligi.

- reklama -

 Patronat medialny:

 

/Wojciech Żołneczko/

Polecamy również:

Giganci Unii Racibórz 50 lat po awansie do I Ligi [WIDEO]

50 lat temu Unia Racibórz awansowała do I Ligi Piłki Nożnej. Ówczesna drużyna była ewenementem w skali kraju… 50 lat po awansie zawodnicy spotkali się w Arenie RAFAKO – zdjęcia>>>

Msza św. w intencji żyjących i zmarły piłkarzy Unii Racibórz

Drugiego dnia obchodów 50-tej rocznicy awansu Unii Racibórz do I Ligi w kościele farnym odprawiono Mszę św. w intencji żyjących i zmarłych piłkarzy oraz działaczy klubu.

KS Unia Racibórz gromi i zostaje w IV lidze!

Piłkarze czwartoligowej Unii Racibórz pokonali w meczu ostatniej szansy Victorię Częstochowa i tym samym zapewnili sobie pozostanie na przyszły sezon na tym samym szczeblu rozgrywek. Baraż rozegrano w Rudzie Śląskiej.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here