Wyprawa raciborzan na Bałkany – wesprzyj złotówką!

0

Grupa młodych ludzi zrzeszonych w "Szerokim Horyzoncie" zbiera środki, aby spełnić swoje podróżnicze marzenia! Raciborzanie organizują dwie wyprawy busem na Bałkany. Można im w tym pomóc.

Nie macie pomysłu na swoje wakacje, albo macie, tylko nie potraficie się zmobilizować i zacząć działać? Przedstawiamy wam grupę młodych zapaleńców, którzy nie tylko planują ciekawe wakacyjne wyprawy, ale urzeczywistniają wszystkie swoje wojażowe marzenia. Z  racji młodego wieku nie posiadają wielkich nakładów finansowych, dlatego próbują pozyskiwać środki na różne sposoby.

- reklama -

Grupa należy do stowarzyszenia Szeroki Horyzont, której celem jest propagowanie zdrowego trybu życia w tym wszelkich form aktywności sportowej, kulturalnej i życiowej. Górskie wyprawy, rajdy rowerowe, jazda konna, skoki spadochronowe, nurkowanie to tylko niektóre z pasji, przyczyniających się do rozwoju całego Stowarzyszenia. W ubiegłym roku udało im się wspólnie zorganizować wyprawę busem po 13 państwach Europy Zachodniej.  Tym razem młodzi podróżnicy organizują dwie wyprawy "busowe". Jedna z nich  19 lipca rozpocznie przygodę na Bałkanach, wracając przez Turcję i Krym!

 

 

 

Grupa liczy sobie 18 członków, którzy uważają, że taka forma poznawania odległych zakątków świata jest dużo atrakcyjniejsza, a przed wszystkim tańsza, niż ta proponowana przez biura podróży. Nie trzeba podporządkowywać się twardym regułom biura, można improwizować i kreować podróż według własnych marzeń i planów. Młodzi chcą zwiedzić Europę jak najniższym kosztem. Planują noclegi i kuchnię "pod chmurką". W związku z tym jedynymi kosztami, które pojawiają się w trakcie wyjazdu jest wynajem busa oraz tankowane do niego paliwa, ponieważ jedzenie zabierają z Polski.

Oczywiście koszty, nawet te zmniejszone do minimum zawsze pozostają kosztami, dlatego stowarzyszenie zgłosiło swój projekt do portalu:
www.polakpotrafi.pl. (http://polakpotrafi.pl/projekt/europa-busem)
Jeśli uda się zebrać 4500 tysiąca złotych do dnia 12.07.2013 – projekt zostanie ufundowany!
Każdy może pomóc i liczy się dosłownie każda złotówka, która pozwala przejechać 2 km trasy

My już wspieramy projekt tych odważnych młodych ludzi, a wy? Pomożecie?

Jeszcze raz podajemy lin do portalu, gdzie można wspomóc grupę: http://polakpotrafi.pl/projekt/europa-busem

1zł = 2 km przejechanej trasy!!!

 

Marta Rajchel

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here