Stan Borys odwiedził harcerzy z Kuźni Raciborskiej

0

Legenda polskiej sceny muzycznej, wykonawca niezapomnianej "Jaskółki uwięzionej", Stan Borys, odwiedził harcerzy z Kuźni Raciborskiej. Stan Borys w Pleśnej z wizytą wśród harcerzy z Kuźni Raciborskiej – zdjęcia>

Jeden z największych wokalistów polskiej sceny muzycznej, Stan Borys, wykonawca m. in. takich utworów jak "Jaskółka uwięziona", "Chmurami zatańczy sen", gościł z wizytą w obozowisku Hufca Ziemi Raciborskiej im. Józefa Wilka w Pleśnej. Przed laty sam należał do harcerzy, dlatego chętnie przyjmuje zaproszenia współczesnych harcerzy, którym opowiada o swej młodości w harcerstwie i karierze muzycznej.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

Kuźnia: Odpady komunalne po nowemu, ale ze "starym" odbiorcą

Od 1 lipca zaczęła oficjalnie obowiązywać nowa ustawa o zagospodarowywaniu odpadów komunalnych. Większość kompetencji kuźniańskiego ZGKiM przejęło Gminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, mimo że to nie ono wygrało przetarg.

Odnalezione w Kuźni unikatowe fotografie trafiły do macierzy

Zaskakująca historia o losach polskich zabytków, ale i ludziach, którzy potrafią w bezinteresowny sposób przywracać je społeczeństwu. Jej bohaterzy to dyrektora kuźniańskiej szkoły Kinga Apollo, Wojciech Gdesz oraz Rita Serafin.

Wielki pożar lasu w Rudach. Gasiło go 200 strażaków [WIDEO]

Około godz. 14.00 w Nadleśnictwie Rudy Raciborskie wybuchł pożar (zobacz zdjęcia>>). Ogień rozprzestrzenił się w szybkim tempie. Z ogniem walczyli strażacy z Raciborza, Katowic i Rybnika. ZOBACZ WIDEO>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here