Trzech nietrzeźwych kierowców wpadło na policyjnej kontroli

W czasie weekendu, a także po weekendzie wielu kierowców zapomina o tym, że pijąc dzień wcześniej wciąż mogą znajdować się pod wpływem alkoholu. Nie inaczej było po ostatnim weekendzie.15 lipca raciborscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Wszyscy zatrzymani to mężczyźni, kierowali samochodami osobowymi. Badanie stanu trzeźwości wykazało w ich organizmach od 0,6 do 0,8 promila alkoholu.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

"Szybki" kierowca audi A3 wjechał w krawężnik

Kierujący audi A3 jechał ulicą Reymonta w kierunku centrum Raciborza. Z powodu nadmiernej prędkości zjechał na przeciwległy pas i uderzył w krawężnik. Policja udzieliła mu pierwszej pomocy, po czym… ukarała mandatem.

Pijany kierowca BMW uszkodził ogrodzenie i słup telefoniczny

Wypadek w Nędzy. 21-letni mieszkaniec Gliwic wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji przy ul. Leczniczej. Przy okazji uszkodził słup telefoniczny, znak drogowy i… siebie samego.

O włos od tragedii. Kierowca ciężarówki zjechał do rowu

Kierowca tira zjechał do przydrożnego rowu (zdjecia), aby uniknąć zderzenia z poprzedzającym go samochodem. – Samochód osobowy nagle zwolnił. Chciałem ratować życie jadącym w nim osobom – relacjonuje kierowca tira. 

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here