Ile tygodniowo mają pracować nauczyciele w Raciborzu?

10

Starostwo zbiera opinie, ile ma wynosić tygodniowy obowiązkowy wymiar godzin zajęć nauczycieli, pedagogów, psychologów, etc. zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych podległych powiatowi.

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu Uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli pedagogów, psychologów, logopedów i doradców zawodowych zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski.

- reklama -


Konsultacje prowadzone będą w okresie od 25 lipca 2013 r. do 7 sierpnia 2013 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem:
http://bip.powiatraciborski.pl/organizacje_pozarzadowe/Konsultacje_2013.html
lub w Referacie Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Raciborzu tel. 32 45 97 324, fax 32 415 87 36, e-mail: [email protected]

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

10 KOMENTARZE

 1. 40 godzin, proste. Jak każdy! Każdy by chciał 18-godzinny tydzień pracy…

 2. Taaa, gdyby nauczyciele rzeczywiście pracowali te 18 godzin, to słowa bym nie powiedziała, ale każdy kto ma pojęcie o pracy w pedagogice wie, że na tym nigdy się nie kończy. Gdyby nauczyciele pracowali 40 godzin, to w praktyce wyszłoby 60. Tylko czy na takich warunkach warto byłoby tracić zdrowie w szkole?

 3. Jeśli to taki trudny i słado opłacany zawód ,a do tego wysokie pensum godzin do przepracowania ,to dlaczego nie ma wakatów,a pracujący kurczowo trzymają się stołka ?

 4. kilof

  Nic prostszego , każdy moży być nauczycielem.

 5. Kilofie, myślisz, że nie próbowałam? Nic z tego! Nauczycieli nie przyjmują, tylko zwalniają. A w pierwszym rzędzie młodych – stażystów i kontraktowych, bo emeryci blokują etaty. To hermetyczne środowisko. Trzeba mieć „duuużeee” plecy, żeby się do niego dostać.

 6. ja

  Proponuję inne badanie głosu opinii społecznej, mianowicie: ile mają zarabiać włodarze miasta i gminy a wtedy zobaczymy.

 7. Zbędne badanie i szkoda pieniedzy, na stronie MEN są opublikowane badania dotyczące czasu pracy nauczycieli, które były juz przeprowadzane w skali kraju.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here