Cuerpo – historia dojrzałej kobiety na schodach biblioteki

6

Pierwszy w tym roku spektakl w ramach Letniego Teatru na Schodach przyciągnął kilkadziesiąt osób. Publiczność miała okazję obejrzeć spektakl Cuerpo (zdjęcia) , w wykonaniu teatru Jeger Theatre.

W piątkowy wieczór na schodach raciborskiej biblioteki można było obejrzeć spektakl "Cuerpo" w wykonaniu teatru Jeger Theatre. Grupa ta działa przy Rydułtowskim Centrum Kultury. Jest stosunkowo młodym zespołem, gdyż grupa działa razem dopiero od 2011 roku. Pomimo tego mają już na swoim koncie kilka autoskich spektakli. Jeden z nich mogli obejrzeć raciborzanie.

- reklama -

 "Cuerpo" to historia dojrzałej i silnej, chociaż chorej na schizofrenię, kobiety. Spektakl ukazywał relacje jakie zachodziły pomiędzy główną bohaterką a jej najbliższymi, którzy próbowali podjąć z nią dialog, wskazać granicę pomiędzy jej dwoma światami i uzyskać do niej dostęp aby wreszcie wyciągnąć pomocną dłoń.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. Basia

  Piękny spektakl, piękne zdjęcia. Warto było przyjść. Dziękuję i czekam na następne 😀

 2. olka

  Ja tam nic nie pamiętam ze spektaklu, bo cały czas musiałam odganiać komary. JAKAŚ PLAGA NORMALNIE!! Cała pogryziona jestem po tym wyjściu! Osatni raz

 3. =)

  co fakt to fakt, te machające ręce to był naprawdę śmieśny widok

 4. mil

  Dobre, dobre .. czekamy na więcej.

 5. story

  Odkąd pamiętam, to tam na schodach biblioteki te komary to była jakaś masakra. A skoro to impreze cykliczna, to może by Biblioteka zainwestowała w spryskiwanie tych insektów albo chociaz pochodnie przeciwkomarowe?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here