Osiem propozycji nazwy dla raciborskiego aquaparku

Zakończył się 2. etap konkursu na nazwę dla budowanego na Ostrogu parku wodnego. Spośród 109 propozycji  wyłoniono 8 najlepszych. Teraz o wyborze zadecydują internauci. Zobacz, jakie nazwy znalazły uznanie komisji.

 

- reklama -

W głosowaniu wzięło udział 13 osób: przedstawicieli lokalnych mediów, instytucji oraz urzędników. Każdy mógł zgłosić do 10 propozycji. Do wyboru było 109 nazw nadesłanych przez raciborzan. W ostatniej chwili zgłoszono jeszcze 84 dalsze propozycje, ale nie zostały one uwzględnione, gdyż nie spełniały względów formalnych.

 

Największe uznanie wśród głosujących znalazła nazwa "Auqapark Nad Odrą", na którą oddano aż 8 głosów. 7 wskazań otrzymał "H2Ostróg". W dalszej kolejności znalazły się: Park Wodny Racibórz i Aquapark Zamkowy (5 głosów), Aquapark Racibórz (4), Raj Odrzański, OdraPark oraz Raciborski Park Wodny (po 3).  Wszystkie trafią do  ostatniego etapu, w którym o wyborze zadecydują internauci. Głosowanie odbędzie się w dniach 14-20 sierpnia, a już dzień później poznamy zwycięzcę – autora  najlepszej propozycji.

 

Aquapark ma być oddany do użytku wiosną 2014 roku. W ostatnich dniach przeprowadzono próby szczelności basenowych niecek, który to test wypadł pomyślnie. Teraz roboty budowlane przeniosą się na zewnątrz obiektu. 

 

Paweł Strzelczyk

 

_________________________________

 

patrz także:

 

Władze Raciborza rozstrzygnęły przetarg na organizację dwóch wycieczek do Drezna i Szwajcarii Saksońskiej. W organizowanych przez biuro podróży z Oleśnicy wycieczkach weźmie udział ok. 48 pracowników UM Racibórz.

 

- reklama -

10 KOMENTARZE

  1. Proponuję zbojkotować ankietę, bo władza na koniec powie, że to my wybraliśmy nazwę. Nie wspomną już o tym, że to oni kazali wybierać z kilku bzdetnych propozycji. Jednocześnie odrzucili według mnie najlepszą nazwę – ŚWIAT PINOKIA. Dlatego ja przyłączam się do protestu internautów i zamiast głosować w ankiecie dałem lajka na stronie na fejsie – Świat Pinokia. Nie będę brał udziału w targowisku próżności władzy! [url=https://www.facebook.com/swiatpinokia]http://www.facebook.com/swiatpinokia[/url]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here