Urzędnicza wycieczka do Szwajcarii Saksońskiej za 42 tys. zł

Władze Raciborza rozstrzygnęły przetarg na organizację dwóch wycieczek do Drezna i Szwajcarii Saksońskiej. W organizowanych przez biuro podróży z Oleśnicy wycieczkach weźmie udział ok. 48 pracowników UM Racibórz.

12 sierpnia prezydent Mirosław Lenk rozstrzygnął przetarg na organizację dwóch wycieczek do Drezna i Szwajcarii Saksońskiej. Postępowanie cieszyło się sporym zainteresowaniem biur podróży – wpłynęło aż dwanaście ofert. Najkorzystniejszą okazała się oferta Agencji Turystycznej ALFA-TOUR z Oleśnicy, która zadeklarowała organizację dwóch trzydniowych wycieczek dla – łącznie – ok. 48 pracowników Urzędu Miasta Racibórz za 42 tys. zł.

Wycieczki odbędą się w dniach 06-08 i 13-15 września, a w każdej z nich weźmie udział ok. 48 osób. Zwycięzca przetargu będzie zobowiązany do zapewnienia transportu uczestników wycieczek i ich bagażu w komfortowym autokarze klasy lux wyposażonym w sprawną klimatyzację, wc (lub gwarancję postoju na wc), barek (bezpłatnie: kawa, herbata, woda) a także fotele z regulacją kąta położenia.

Ponadto wykonawca będzie zobowiązany do zapewnienia dowozu uczestników do zwiedzanych obiektów lub w ich pobliże, dwóch noclegów w przynajmniej dwugwiazdkowym hotelu/pensjonacie, wyżywienia, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz dostępu do audioprzewodników. Kryterium decydującym o zwycięstwie w przetargu będzie cena (najniższa). Wycieczki będą miały charakter zakładowych, sfinansowanych z funduszu socjalnego UM Racibórz.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

Droga Racibórz-Pszczyna: "rozpoczęcie wdrażania" do 2020

Projekt "Budowy Drogi Regionalnej Racibórz – Pszczyna" znalazł się na liście trzynastu projektów ujętych w Strategii Rozwoju Systemu Transportu Województwa Śląskiego.

Dyrektor biblioteki przez 6 lat nie płaciła składek do ZUS

Po kontroli Państwowej Inspekcji Pracy w gminnej bibliotece w Nędzy okazało się, że dyrektorka nie opłacała składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z umów zleceń. Teraz gmina musi uregulować należności.

Co można, a czego nie? Nowy regulamin korzystania z parków

Rada Miasta na najbliższej sesji będzie dyskutować między innymi na temat nowego regulaminu korzystania z parków i zieleńców, znajdujących się na terenie Raciborza. Czego zabronią mieszkańcom radni?

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here