Konkurs: Wygraj książkę „Życie w Oborze”-rozstrzygnięcie

0

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl oraz księgarni Sowa, odpowiedz na jedno proste pytanie, wygraj książkę „Życie w Oborze” autorstwa raciborzanki Doroty Frączek

Hity księgarni Sowa

- reklama -

1. Życie w Oborze – Dorota Frączek – 27zł
2. W imię miłości – Katarzyna Michalak – 32,90zł
3. Wściekły – Reed Rick – 32 zł
4. Dzika droga – Strayed Cheryl – 36,90zł
5. Królowa – Colin Campbell – 44,90zł

 

KONKURS:

Aby wygrać książkę „Życie w Oborze” wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi naukowa książka Doroty Frączek  z zakresu teologii dogmatycznej. Poprawne odpowiedzi należy przesłać do 26 sierpnia na adres [email protected], w tytule należy podać "Sowa – „Życie w Oborze" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 27sierpnia.

 

Życie w Oborze” opisuje trzy lata zawirowań, w jakie rzucił bohaterkę jej własny mąż. Są to zmagania z mafią i skorumpowanymi sądami oraz tysiącem innych problemów codziennych i niecodziennych. Przedstawieniu wydarzeń towarzyszy refleksja filozoficzna, a czasami również religijna, i pomimo wielu walk, jakie musiałam prowadzić na różnych polach, całość utrzymana jest w pogodnym nastroju.
Pisząc tę książkę autorka miała na celu podnieść na duchu i dodać otuchy wszystkim tym ludziom, którzy zmęczeni życiem nie widzą nad sobą słońca. Być może po lekturze powieści zobaczą, że „nie taki diabeł straszny, jak go malują”.

Dorota Frączek urodzona 12 czerwca 1964 roku w Raciborzu jako druga córka Klary i Antoniego. Po maturze wstąpiła na Wydział Fizyki Uniwersytetu Śląskiego. Po trzech latach przeniosła się do Lublina na Katolicki Uniwersytet Lubelski, który ukończyła jako doktor teologii dogmatycznej. W tym zakresie jest autorką pozycji naukowej „Tajemnica Krzyża”. Pedagog, logopeda i filozof z zamiłowania. Przez długie lata poświęcała się pracy katechetycznej z młodzieżą, co dawało jej ogromną satysfakcję. Jako właścicielka i prezes spółki prowadziła restaurację oraz organizowała centrum handlowe, prowadziła budowę hotelu. Matka syna zdrowego, syna autystycznego, syna zagubionego i jednej wspaniałej córki. Była żoną mulata.

Marta Rajchel

 

Rozstrzygnięcie konkursu:

Prawidłowa odpowiedź to oczywiście: "Tajemnica krzyża"

Jako pierwsza prawidłowej odpowiedzi udzieliła pani Klaudia Grzenik i to właśnie ona zdobywa nagrodę w postaci książki Doroty Frączek – "Życie w Oborze".

Gratulujemy i zapraszamy na kolejne konkursy portalu raciborz.com.pl

 

 

Regulamin konkursu:

 O wygranej decyduje grono redakcyjne, które w wyniku głosowania wybierać będzie najciekawszą odpowiedź. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.
 Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here