Warsztaty kaligraficzne w Raciborzu: naucz się pięknie pisać

0

– Bazgrzesz jak kura pazurem! – brzmi znajomo? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z planem warsztatów kaligraficznych, które odbędą się w bibliotece. Warsztaty kaligraficzne Racibórz – szczegóły>>>

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu oraz Fundacja na Rzecz Wspierania Aktywności „ProAktywni” zapraszają na bezpłatne Warsztaty Kaligraficzne organizowane w ramach programu „Działaj Lokalnie VIII”.
Warsztaty Kaligrafii to lekcja starannego, wyraźnego, często ozdobnego pisma odręcznego – idealna propozycja dla osób, które chciałyby udoskonalić swój charakter pisma i tych, którzy słyszą nieustannie: „bazgrzesz jak kura pazurem”. – Do udziału w zajęciach zapraszamy gimnazjalistów, licealistów i osoby dorosłe. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 września w EURECE-Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży. Liczba miejsc ograniczona! – informują organizatorzy.

Zajęcia poprowadzi nauczycielka plastyki z G3 i SP nr 18 w Raciborzu –  Maria Brajtszedel. Warsztaty odbędą się 28 września w godz. 9.00-12.00 w EURECE- Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży na ul. Kasprowicza 12.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

Pieczęcie B. Komorowskiego dla zamku, biblioteki i RCK

Biuro Prezydenta RP przysłało do Raciborza trzy pieczęcie, którymi na pamiątkę będzie można oznaczyć utwory Aleksandra Fredry. Akcja ma związek z Narodowym czytaniem Fredry, w które włączyły się RCK, biblioteka i zamek.

Cisi i wielcy…Zjazd absolwentów Studium Nauczycielskiego

Wielki zjazd absolwentów raciborskiego Studium Nauczycielskiego będzie poświęcony pamięci prof. Aleksandra Orłowskiego – żołnierza kampanii wrześniowej, instrumentalisty, dydaktyka, propagatora kultury muzycznej w Raciborzu.

Łzy na dożynkach w Bolesławiu – co jeszcze w ten weekend?

Czytanie utworów Aleksandra Fredry, piknik sportowy ze Szlagier Maszyną, dożynki gminne w Bolesławiu z zespołem Łzy – to niektóre wydarzenia, które będą miały miejsce w ciągu najbliższego weekendu w Raciborzu i okolicach.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here