Akcja w Galerii Młyńskiej. Nie bądźmy obojętni na cudzy los

0

6-letnia Madzia od roku choruje na nowotwór złośliwy. Galeria Młyńska pomagając dzieciom, we współpracy z Fundacją Kolorowy Świat od października włączy się w zbiórkę funduszy na leczenie i rehabilitację dziewczynki.

Do tej pory na terenie Galerii Młyńskiej prowadziliśmy i nadal prowadzimy akcję zbierania plastikowych nakrętek, w celu pomocy dla małej Lenki – mówi Bogdan Jasiewicz z Galerii Młyńskiej. Dzięki zaangażowaniu Raciborzan udało się zebrać kilka ton nakrętek – co bardzo cieszy i napawa optymizmem. Jednakże taka ilość zebranych nakrętek to ciągle kropla w morzu potrzeb. Dlatego też ciągle można przynosić nakrętki do naszej galerii.  Kosz na nakrętki jest ustawiony na pasażu Galerii Młyńskiej na poziomie 0. Stan zdrowia Lenki, każdy może śledzić odwiedzając stronę internetową www.lenka-tuzinska.pl.

- reklama -

Od 1 października Galeria Młyńska dołączy do prowadzonej przez Fundację „Kolorowy Świat” akcji, której celem jest  zbiórka na rzecz chorej na nowotwór złośliwy, 6-letniej Madzi. Na pasażu, obok kosza na nakrętki, zostanie ustawiona skarbona, do której będzie zbierana pomoc dla Madzi. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na kosztowne leczenie oraz rehabilitację.

Bardzo liczymy, że Raciborzanie po raz kolejny nie zawiodą i wesprą podopieczną fundacji „Kolorowy Świat” – dodaje Jasiewicz.

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” posiada swoją siedzibę w Łodzi i posiada zezwolenie Ministra Administracji i Cyfryzacji na organizowanie i przeprowadzanie publicznych zbiórek. Szczegółową informację można uzyskać pod adresem www.kolorowyswiat.org.

 

/ps/

 

 ——————————————–

 

zobacz także:

 

Sinsay i House 2 października otworzą swoje salony dla klientów Galerii Młyńskiej. Po prawie czteromiesięcznym okresie przygotowań pierwsze salony z zapowiadanych pięciu, otworzą swoje podwoje dla raciborzan.

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here