Michał Tichanów najsilniejszy na zawodach w Rudzie Śląskiej

0

Siłacz z Raciborza Michał Tichanów zwyciężył w zawodach ciężarowców w Rudzie Śląskiej. Dobra dyspozycja Tichanowa i jego kolegów zaowocowała zwycięstwem TKKF BELFER "Unia" w Śląskiej Lidze Juniorów.

Michał Tichanów z SMS Racibórz uzyskał najlepszy wynik w punktacji Sinclara (296 pkt.) podczas IV rzutu Ligi Juniorów o Mistrzostwo Śląska w podnoszeniu ciężarów. Na zawodach w Rudzie Śląskiej (11.10) uczeń raciborskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego, reprezentujący klub TKKF BELFER "Unia" Racibórz w rwaniu zaliczył 105 kg, a w podrzucie zdołał podnieść 135 kilogramów.


Dobra dyspozycja Michała i pozostałych zawodników z Raciborza zaowocowała zwycięstwem TKKF BELFER "Unia" w klasyfikacji generalnej Śląskiej Ligi Juniorów.

- reklama -

Kolejny start Michał Tichanów ma zaplanowany 11 listopada w Chorzowie na zawodach z okazji Dnia Niepodległości.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Raciborski Festiwal Fitness – maraton zumby

Trzeci Raciborski Festiwal Fitness już za nami. Drugiego dnia w Arenie Rafako uczestniczki wzięły udział w kilkugodzinnym wyczerpującym maratonie zumby. Zumba podczas festiwalu fitness >>> zobacz zdjęcia

Raciborsko- Dalekowschodni Bieg w Japonkach w Parku Roth

12 października w Parku Roth w Raciborzu odbył się Raciborsko- Dalekowschodni Bieg w Japonkach. To część rozpoczętej w sobotę Budo Gali. Wydarzenia z nią związane potrwają do 20 października.

Zapaśnicy z Raciborza podbili makroregion [ZDJĘCIA]

Młodzi zapaśnicy "Unii" nie mieli sobie równych wśród konkurentów ze Śląska, Dolnego Śląska, Małopolski i Opolszczyzny. Za sukcesem drużynowym stał szereg zwycięstw indywidualnych.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here