Już w czwartek RTP Unia Racibórz zmierzy się z Konakiem

0

W najbliższy czwartek "Unitki" zmierzą się w rewanżowym spotkaniu z Konakiem Belediyesi. W jakiej są formie? RTP "Unia" Racibórz u progu awansu do 1/8 Ligi Mistrzów – szczegóły>>>

Już w czwartek (17.10) piłkarki RTP "Unii" Racibórz staną przed historyczną szansą wywalczenia awansu do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jeszcze nigdy żaden polski zespół klubowy nie doszedł na ten szczebel europejskich rozgrywek. Mistrzynie Polski w pierwszym meczu w Turcji przegrały minimalnie 1:2. Bramkę dla Unii zdobyła Marta Mika.

Przed własną publicznością podopiecznym trenera Remigiusza Trawińskiego do awansu wystarczy skromne 1:0. Wynik 2:1 spowoduje konieczność rozegrania dogrywki. Zwycięstwo dwoma, bądź więcej bramkami da unitkom przepustkę do kolejnej rundy. Dziś (14.10) nasz zespół spotka się na pierwszym po powrocie z Izmiru treningu. Nad ostatnim szlifem formy piłkarki Unii będą pracować także jutro i w środę.

Oprócz Chinasy, która znowu ma problemy z kolanem, pozostałe zawodniczki są w pełni sił i mogą trenować z pełnym obciążeniem. Konak Belediyesi Spor Kulubu do Polski przyjedzie we wtorek późnym wieczorem. Ekipa z Turcji będzie mieszkać w jednym z wodzisławskich hoteli. Dzień przed meczem zespół Konaku przyjedzie do Raciborza na oficjalny trening (godz.13.00, stadion OSiR ul.Zamkowa 4). Później w planach jest zwiedzanie Zamku Piastowskiego oraz oficjalna kolacja obu drużyn z udziałem delegatów UEFA, a także władz miasta i powiatu w restauracji Braxton.

- reklama -

Spotkanie rewanżowe 1/16 Ligi Mistrzów w piłce nożnej kobiet: RTP Unia Racibórz – Konak Belediyesi Spor Kulubu odbędzie się w czwartek, 17 października o godz.14.00 na stadionie OSiR w Raciborzu przy ul. Zamkowej 4. Wstęp na zawody jest wolny!

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Raciborski Festiwal Fitness – maraton zumby

Trzeci Raciborski Festiwal Fitness już za nami. Drugiego dnia w Arenie Rafako uczestniczki wzięły udział w kilkugodzinnym wyczerpującym maratonie zumby. Zumba podczas festiwalu fitness >>> zobacz zdjęcia

IV Liga: Wysoka porażka Unii w Mikołowie

Nie udał się piłkarzom Unii Racibórz wyjazd na mecz z sąsiadującym w tabeli AKS-em Mikołów. Gospodarze zaaplikowali unitom aż 5 goli  tracąc zaledwie 2, dzięki czemu przeskoczyli raciborzan w ligowej pozycji.

Raciborsko- Dalekowschodni Bieg w Japonkach w Parku Roth

12 października w Parku Roth w Raciborzu odbył się Raciborsko- Dalekowschodni Bieg w Japonkach. To część rozpoczętej w sobotę Budo Gali. Wydarzenia z nią związane potrwają do 20 października.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here