Szkolny konkurs na „Projekt multikosza” w G5

Szkolny konkurs na „Projekt multikosza” ogłoszony został w ramach akcji „Sprzątania Świata” pod hasłem „Odkrywamy czystą Polskę”.
W dniach od 15.09.do 25.09.2013 w Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II odbył się szkolny konkurs na najlepszy „Projekt Multikosza”.

Celem konkursu było uświadomienie uczniom, że selektywną zbiórkę odpadów zaczynamy w naszym domu odzyskując wiele cennych surowców wtórnych i dzięki takim działaniom „Odkrywamy czystą Polskę”.
W konkursie wzięło udział 25 uczennic i uczniów Gimnazjum Nr 5 im Jana Pawła II w Raciborzu. Młodzież dostarczyła różne ciekawe prace graficzne i przestrzenne, często wykonane z surowców wtórnych.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w dniu 08.10.2013 w wyniku głosowania na daną pracę, w którym udział wzięli uczniowie klas II oraz koordynatorki konkursu: Róża Szramek i Beata Rubin – Jałowiecka.

Za najciekawsze zostały uznane następujące prace:

Aleksandry Dudacy z klasy II a, która zajęła I miejsce

Jakuba Radeckiego z klasy II c – II miejsce

Michała Urbszysa z klasy II b – III miejsce

Zuzanny Rychlik z klasy II a, która uzyskała wyróżnienieNagrody książkowe i dyplomy zostały wręczone uczniom w dniu 13.10.2013 podczas uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Dnia Papieskiego.
Pozostali uczestnicy otrzymali dodatnie punkty do zachowania za udział w szkolnym konkursie.

Koordynatorki podziękowały wszystkim uczestnikom za zaangażowanie we wspólnym dziele, jakim jest ochrona naszego środowiska.

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here