Rudy: mazda wjechała w nadjeżdżającą z naprzeciwka scanię

4

Niewiele zabrakło, aby zderzenie mazdy z samochodem ciężarowym w Rudach skończyło się tragedią. Dzięki przytomności kierującego ciężarówką nie doszło do czołówki. Rudy: mazda zderzyła się z ciężarową scanią – zdjęcia>>>

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na DW 919 w Rudach, tuż przed tablicą ostrzegającą przed… pobliskim fotoradarem. Kierująca mazdą nie zachowała należytej ostrożności przy wyprzedzaniu i zderzyła się z samochodem ciężarowym marki scania. Tylko dzięki przytomności kierującego ciężarówką udało się uniknąć zdarzenia czołowego i tragedii. Otarcie się obu samochodów zdewastowało lewy bok osobówki.

Kierująca mazdą jechała z Raciborza w kierunku Rud. Do kolizji doszło ok. godz. 9.00, 31 października  br. Żaden z uczestników zdarzenia (w maździe, oprócz kierującej, jechały jeszcze trzy osoby, kierowca ciężarówki jechał sam) nie odniósł obrażeń.
- reklama -

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Racibórz Ostróg: pożar na ul. Rogera [ZDJĘCIA]

Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały w Raciborzu-Ostrogu. W jednym z budynków zapalił się odciąg wentylacyjny. Straty oszacowano na 20 tys. zł. Racibórz-Ostróg: pożar na ul. Rogera – zdjęcia>>>

Rozpoczyna się akcja "Znicz 2013"

Jak co roku podczas Wszystkich Świętych w pobliżu cmentarzy i kościołów, ruch będzie bardzo duży. Dlatego na drogach dojazdowych w okolicach tych miejscach będzie więcej policjantów, kontrolujących m.in. trzeźwość i prędkość.

Ostatni dzwonek na rozmowy o łączeniu szkół

Budowlanka z mechanikiem, ekonomik razem z zawodówką i jedno liceum ogólnokształcące? Trudna sytuacja finansowa i niż demograficzny prędzej czy później wymuszą zmiany w sieci raciborskich szkół średnich.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

  1. ~~

    masakra, to naprawde cud ze wszyscy wyszli z tego calo!

  2. Nie zazdroszczę rodzinie – wygląda na to, że to rodzina byla w samochodzie. Ten dzień będą pamietali całe życie. wiem coś o tym. Całe szczescie, że tylko skonczy się na emocjach, oby nigdy nie przydarzyło się coś gorszego.

  3. J...

    Tak a chodnik w tym miejscu budują nam już jakieś 20 lat!! Szczęście że ZNOWU nikomu nic się nie stało…

  4. wtf

    Lewy bok jest po stronie kierowcy a nie pasażera. Przynajmniej w samochodach LHD takich jak ta Mazda na załączonym zdjęciu.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here