Wygraj „Przewodnik Pielgrzyma. Sanktuaria Polski i Europy”

0

Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie, aby wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki "Przewodnik Pielgrzyma. Sanktuaria Polski i Europy". Konkurs potrwa do 12 listopada. ROZSYTRZYGNIĘTY

"Przewodnik Pielgrzyma. Sanktuaria Polski i Europy"

- reklama -

 

 

 

W przewodniku przedstawiono miejsca święte w Polsce (Częstochowa, Gietrzwałd, Kalwaria Zebrzydowska, Kodeń, Licheń, Kraków-Łagiewniki, Święta Lipka, Święty Krzyż, Wambierzyce), Austrii (Mariazell), Belgii (Beauraing i Banneux), Bośni (Medjugorie), Czechach (Welehrad), Francji (La Salette, Lisieux, Lourdes), Hiszpanii (Montserrat, Santiago de Compostela), na Litwie (Ostra Brama), w Niemczech (Altotting, Maria Laach), Portugalii (Fatima) i we Włoszech (Asyż, Loreto, Monte Cassino, Padwa, świątynie Rzymu, San Giovanni Rotondo, Turyn).

KONKURS:

Według nauki Kościoła rzymskokatolickiego przy jaskini Massabielle w Lourdes 14-letniej Bernadecie Soubirous objawiła się Matka Boża, przedstawiając się jej w miejscowym dialekcie: «Que soy era Immaculada councepciou» – «Jestem Niepokalane Poczęcie».

Jeśli chcesz wygrać książkę "Przewodnik Pielgrzyma. Sanktuaria Polski i Europy" musisz podać datę objawienia w Lourdes. Na odpowiedzi czekamy do 12 listopada. Można je nadsyłać na adres [email protected] W temacie wiadomości należy wpisać "Przewodni Pielgrzyma", a w treści swoje imię i nazwisko.

Odbiór nagrody będzie możliwy tylko i wyłącznie podczas kolejnego seansu w ramach Kina Wartości – 14.11.2013, godz. 18.00, Kino Przemko (D.K. "Strzecha", ul. Londzina 38 Racibórz). Wyświetlany będzie film "Lourdes".

 

Zwycięzcy w konkursie:

Paulina Otlik
Iwona Krasek
Zofia Chromik

 

 

 —————————————–

Ogromne zainteresowanie filmem "Cristiada" dowodzi, że raciborzanie łakną kina niebanalnego. Dlatego cykl "Kino Wartości" będzie kontynuowany. Polecamy kolejny film "Lourdes", którego twórcy zadają…

 

 

 —————————————–

 

 

Regulamin konkursu:
 
O wygranej decyduje grono redakcyjne, które w wyniku głosowania wybierać będzie najciekawszą odpowiedź. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here