Odkrywali tajniki makijażu w Młodzieżowym Domu Kultury

1

"Pokaż światu swoje piękno" (zdjęcia) – to tytuł warsztatów, które w niedzielę odbyły się w Młodzieżowym Domu Kultury. Zarówno uczestnicy jak i prowadzący wspólnie odkrywali tajniki makijażu i wizażu.

Warsztaty "Pokaż światu swoje piękno" obejmowały prezentację sposobów wykorzystania makijażu w celu ukrycia niedoskonałości i podkreślenia atutów urody. Przyciągnęły do Młodzieżowego Domu Kultury wiele zainteresowanych tym tematem osób. – Pragniemy zmotywować kobiety do zmiany życia, do dbania o wizerunek i zdrowie. Chcemy uświadomić im, że każda ma w sobie piękno, które powinna pokazywać wszystkim dookoła bez konieczności krycia się pod osłoną szerokich ubrań, chowania się przed światem, rezygnowania z realizacji swoich życiowych planów i celów; życiu bez poczucia własnej wartości i pewności siebie w obawie przed brakiem akceptacji ze strony innych ludzi – tłumaczą organizatorzy.

- reklama -

 

Spotkanie w MDK nie ograniczyło się li tylko do części warsztatowej wizażu i kosmetyki. W czasie spotkania poruszono temat kobiecego piękna przy wykorzystaniu technik wizażu w ogóle. Marta Ozga z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Raciborzu mówiła o problemach trapiących osoby, które nie akceptują swojego wyglądu. Z koeli Edyta Holeczko z Akademii Fitness w Raciborzu poruszyła temat aktywności fizycznej i jej wpływu na samopoczucie oraz zwiększenie świadomości własnej atrakcyjności u kobiet. Koordynatorem i pomysłodawczynią całego projektu była Ewa Kretek – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu.

/p/

 

 

Patronat medialny:

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. eee???

    Czy tam siedzi prof. Wróbel z II LO? Ona to chyba akurat już wie, jak się malować…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here