Sensacja: Checz Gdynia przejmuje RTP Unię Racibórz

6

Tego się chyba nikt nie spodziewał! Zarząd RTP TKKF Checz Gdynia, 3. drużyny I ligi gr. północnej, przejął ekstraligowy klub RTP Unia Racibórz – donosi serwis specjalizujący się w piłce nożnej kobiet pilkarki.com

 

- reklama -

Na portalu czytamy: Jak na razie szczegóły współpracy są wielką tajemnicą, ale przyszłość dwóch utytułowanych klubów jest nieznana. 15 listopada Prezes Zarządu RTP „Unia” Racibórz Józef Teresiak oraz Prezes Zarządu TKKF „Checz” Gdynia podpisali porozumienie w sprawie przejęcia ekstraligowej drużyny w piłce nożnej kobiet przez TKKF Checz Gdynia – czterokrotnego mistrza Polski (1975, 1976, 1978, 1979).

Checz jest beniaminkiem I ligi i po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce w tabeli grupy północnej. Jak na razie nie zdradzono szczegółów porozumienia, jak również nie przedstawiono dalszej wizji działalności obu drużyn.

– Pojawiła się propozycja i z niej skorzystaliśmy – powiedział portalowi pilkarki.pl Mateusz Bieszke, prezes Checzy. Czy Unia przeniesie się do Gdyni to czas pokażę. Zarząd TKKF „Checz” Gdynia informuje, że na bieżąco będzie publikował ewentualne decyzję co do przyszłości drużyn.

 

źródło: pilkarki.com

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. Tak własnie Racibórz korzysta z okazji jaką miał do promocji miasta,(takim była druzyna kobiecej piłki). Brawo Panie Lenk i Wojnar!

 2. pora na ,,kopaczy,, Starzyńskiego.
  A nasza ,,vice-miska,, oswiadczy zapewne :[b],, nic się nie stało,, [/b]…
  [color=#ff0000]Samiście ,,tego,, chcieli .[/color]

 3. aspat

  POlak mądry po szkodzie. Szkoda, że tak sie stało.

 4. Tka fajna bańka mydlana pękła. Drużyna, która miała reprezentować Raciborz, dostawała od miasta tyle kasy będzie teraz wizytówką Gdańska. Co za poroniona sytuacja.

 5. wizytówką Jeleniej Góry. POnoć też są ,,chętni,,.
  [b]Kto da więcej[/b] ?
  [b]ps.:[/b] pytanie : czy nie jest to handel żywym … towarem ? POnoć zakazany ?

 6. ???

  I co? Teraz te piłkarki przeniosą sie fizycznie do Gdańska? Mają zostawic wszytsko i jechać tam, by trenować? Czy jak to będzie wyglądać?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here