Rafako ma zamówienia na 2014 rok za ponad 1 mld zł

0

Rafako ma portfel zamówień na 2014 rok przekraczający kwotę 1 mld zł – poinformował prezes Paweł Mortas agencję ISBnews. Zaznaczył, że sytuacja finansowa spółki pozostaje stabilna.

Za forsal.pl: "Suma naszych kontraktów na 2014 roku przekracza już miliard złotych" – powiedział Mortas ISBnews. Rafako finalizuje obecnie gwarancje największych instytucji finansowych i ubezpieczeniowych w kraju pod jedną z priorytetowych inwestycji energetycznych w Polsce – w Jaworzno III. Inwestycja w Jaworznie zaplanowana jest na lata pięć lat, a łączną jej wartość szacuje się na ponad 5 mld zł brutto.

- reklama -

 

więcej w forsal.pl

 

/ps/

 

 ———————————————

 

zobacz także:

 

Rafako do końca roku spodziewa się zwrotu 100 mln zł

Rafako oczekuje, że po przedstawieniu gwarancji dobrego wykonania odzyska 100 mln zł kaucji z kontraktu w Opolu. Prezes Mortas jest zdania, że Rafako w 2014 r. może zakontraktować około 650 mln zł z tego kontraktu.

 

 

Rafako najlepszym partnerem w biznesie w 2013 roku

Podczas gali w hotelu Hyatt w Warszawie magazyn Home&Market po raz 11 przyznał nagrody  Najlepszy Partner w Biznesie.  Rafako otrzymało nagrodę w kategorii Infrastruktura energetyczna za wysoką jakość świadczonych usług.

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here