Były GROM-owiec Naval będzie gościem biblioteki

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu zaprasza w przyszłym tygodniu na spotkanie z Navalem – wieloletnim żołnierzem GROM-u, autorem książki „Przetrwać Belize”.

 

- reklama -

 

 

Połowę z czternastu lat czynnej służby Naval spędził na zagranicznych misjach. Za swoje zaangażowanie został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego przyznawanym wybitnie zasłużonym w bojach i Krzyżem Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego za czyn wybitnego męstwa połączony z narażeniem życia. Otrzymał również Złotą Odznakę GROM-u.

Obecnie zajmuje się działalnością dobroczynną, wspierając swoją wiedzą oraz doświadczeniem instytucje charytatywne i pozarządowe. Jego firma Naval Polska oferuje doradztwo oraz szkolenia w zakresie obronności, reagowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

„Przetrwać Belize” jest jego pierwszą książką. Zabiera w niej czytelników na wyczerpującą fizycznie i psychicznie wyprawę do zielonego piekła.

Spotkanie odbędzie się 11 grudnia o godzinie 18.00 w Bibliotece przy ulicy Kasprowicza 12.

 

/ps/

 

 ————————————————————

 

zobacz recenzję książki Navala "Przetrwać Belize"

 

Komandos GROM-u z Raciborza o sztuce przetrwania w dżungli

Raciborzanin wraz z innymi uczestnikami szkolenia trafił do belizeńskiej dżungli, w której wszechogarniające błoto grało pierwsze skrzypce. Niebezpieczeństwo czyhało wszędzie. Jak udało Mu się przetrwać w takich warunkach?

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here