Policja zatrzymała kierowcę z opolskiego. Miał 2 promile

0

Na Gliwickiej w Raciborzu policja zatrzymała 39-latka z województwa opolskiego. Okazało się, że mężczyzna  prowadził w stanie nietrzeźwości. Zatrzymania udało się dokonać dzięki sygnałowi innego użytkownika drogi.

Raciborscy policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca województwa opolskiego, który kierował samochodem mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Zatrzymania dokonano w nocy z 2 na 3 grudnia na ul. Gliwickiego ww Raciborzu. Pijany kierowca został zatrzymany dzięki innemu kierującemu, któremu zachowanie kierowcy z opolskiego wydało się podejrzane. Mężczyzna zadzwonił na policję, która wkrótce zatrzymała pijanego kierowcę.

- reklama -

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Wypadek między Krzyżanowicami a Tworkowem. 3 osoby ranne

Poważny wypadek na DK 45. Kierujący oplem zafira mężczyzny na prostej drodze zjechał na pobocze i stoczył się ze skarpy. Kierujący i dwójka pasażerów odnieśli obrażenia. Policja sprawdziła, czy kierowca był trzeźwy…

Racibórz Armii Krajowej: trzy kobiety potrącone na pasach

Poważny wypadek na ul. Armii Krajowej w Raciborzu. Kierujący peugeotem potrącił na przejściu dla pieszych przy kościele św. Jana Chrzciciela trzy kobiety [AKTUALIZACJA 02.12. godz. 20.00].

Potrącenie rowerzysty na rondzie przy Reymonta [ZDJĘCIA]

Trwa czarna passa na raciborskich drogach. Na ul. Reymonta doszło do kolejnej kolizji. Kierujący oplem corsa potrącił rowerzystę. Racibórz ul. Reymonta – potrącenie rowerzysty – zdjęcia>>>

 

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here