
Z sukcesami zakończyli starty w Wojewódzkich Mistrzostwa Policji w Pływaniu policjanci z Raciborza. Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Pływaniu – zdjęcia>>>
5 grudnia w Parku Wodnym "Jura" w Łazach odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Pływaniu. Patronat nad rywalizacją objął Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz. W zawodach wystartowało 100 zawodników reprezentujących poszczególne jednostki garnizonu śląskiego.
1. Dorota Wójciak KMP w Gliwicach
2. Natalia Karpuk KMP w Tychach
3. Justyna Dziedzic KMP w Chorzowie
Klasyfikacja indywidualna mężczyzn:
50 m stylem grzbietowym
1. Tadeusz Stuchlik KMP w Zabrzu (0:32,69)
2. Arkadiusz Filik KPP w Raciborzu (0:33,81)
3. Michał Mendyka KWP w Katowicach (0:36,41)
50 m stylem klasycznym:
1. Marek Mokrzycki KMP w Katowicach (0:32,69)
2. Mirosław Mularski KPP W Raciborzu (0:35,90)
3. Marcin Mendyka KMP w Jaworznie (0:36,53)
50 m stylem motylkowym
1. Ireneusz Psota KMP w Mysłowicach (0:27,28)
2. Marek Mokrzycki KMP w Katowicach (0:28,87)
3. Tadeusz Stuchlik KMP w Zabrzu (0:29,03)
50 m stylem dowolnym
1. Ireneusz Psota KMP w Mysłowicach (0:25,82)
2. Grzegorz Kantor SPAP W Katowicach (0:27,35)
3. Tadeusz Stuchlik KMP w Zabrzu (0:27,81)
sztafeta 3 x 50 m stylem dowolnym
1. KPP w Raciborzu (01:24,31)
2. KMP w Zabrzu (01:25,03)
3. SPAP w Katowicach (01:26,10)
4. KMP w Mysłowicach (01:28,53)
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:
18-latek wjechał BMW w budynek na Drzymały
W piątek przed godziną 8.00 w Raciborzu doszło do kolizji drogowej. Jadący od strony Podwala 18-letni raciborzanin wpadł w poślizg i wbił się w róg budynku na ul. Drzymały. Kolizja na Drzymały >>> zdjęcia
Młodzi lekkoatleci rywalizowali w SMS [ZDJĘCIA]
Na obiektach SMS w Raciborzu zostały rozegrane XXI Halowe Mistrzostwa Raciborza i Powiatu Raciborskiego w Lekkoatletyce (zdjęcia). Drugiego dnia zawodów rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.
——————————————————————————————————————–
Czytaj również GazetaInformator.pl nr 151
Więcej wiadomości z regionu na portalu regionalnym GazetaInformator.pl
——————————————————————————————————————–
Podziel się informacją lub napisz własny artykuł na forum.
Dodaj Temat na:
forum.raciborz.com.pl
——————————————————————————————————————





![Finał „Szansy na Sukces” z udziałem Błażeja Klimaszki już w niedzielę [WIDEO] blazej klimaszka](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/blazej-klimaszka.jpg)

![Sukces tancerek Skazy na ogólnopolskim turnieju w Łańcucie [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/zespol-taneczny-skaza-raciborz.jpg)




![Kosmos na wyciągnięcie ręki. Spotkanie z Bogdanem Tkaczukiem w rudzkiej bibliotece [ZDJĘCIA] Kosmos na wyciągnięcie ręki. Spotkanie z Bogdanem Tkaczukiem w rudzkiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/bogdan-tkaczuk.jpg)
![Młodzi miłośnicy czytania rywalizowali w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/swiatowy-dzien-ksiazki.jpg)
![Uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych zaprezentowali swoje prace [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/liceum-sztuk-plastycznych-dyplomy.jpg)
![Biblioteka w Rudach zaprosiła dzieci na warsztaty z okazji Dnia Ziemi [ZDJĘCIA] Biblioteka w Rudach zaprosiła dzieci na warsztaty z okazji Dnia Ziemi](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka-rudy-dzien-ziemi.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)













