Opuszczony szpital w Raciborzu. Jak wygląda wnętrze budynku?

Czytelnik raciborz.com.pl przeszukując internet natknął się na ciekaw film przedstawiający  opuszczony szpital w Raciborzu przy ul. Bema. Zachęcamy do obejrzenia filmu i komentowania! Opuszczony szpital w Raciborzu [WIDEO].

Film został wykonany na początku roku. Jego autorem jest ProteusX / SniperElitePL.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

- reklama -

Audyt szpitala po staremu.Radni nie chcieli stracić 4 tys.zł

Radni nie zdecydowali się, aby zbadaniem finansów raciborskiego szpitala zajęła się firma "ze świeżym spojrzeniem", która nigdy wcześniej nie sprawdzała szpitalnych ksiąg. Bali się, że zostaną wystrychnięci na dudka.

Zamek Piastowski wczoraj i dziś [ZDJĘCIA]

Przyzwyczailiśmy się już do nowej bramy zamku piastowskiego, tętniącego życiem dziedzińca, zamkowych wnętrz. Jak było jeszcze niedawno? Zachęcamy do obejrzenia galerii Zamek Piastowski wczoraj i dziś – zdjęcia>>>

 

Ania Wyszkoni podaruje szpitalowi aparat za 40 tys. zł

Wokalistka przekaże Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu numer 5 im. św. Barbary w Sosnowcu aparat do koagulacji argonowej, który będzie wykorzystywany w diagnozowaniu i leczeniu nowotworów płuc.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

18 KOMENTARZE

 1. Ten budynek to Racibórz wersja mini. Było zajebiście – jest ruina. Krążą plotki, że coś ma być, mają być jakieś zmiany – ruina pozostaje ruiną… Mówią że ładne miasto (budynek) – tak, ale spróbujcie w nim zamieszkać.

 2. Matko… Poznałam laryngologię, kadriologię, pediatrię, rentgen i jeszcze chyba chirurgia była… jak to wygląda…jeszcze w styczniu 2003 roku leżałam w tamtym szpitalu… teraz przez te prawie 10 lat obróciło to w ruinę… obłęd… dlaczego w tym kraju nie dba się o budynki.

 3. [b]”Jest dobrze” …[/b]
  Jeszcze trochę się PO czeka, kumple z developerki odkupią za złotówkę, cegły się sprzeda do Austrii, firma z wrocka [PO ,,przeTARGU,, oczywiście] odPOwiednio ,,wyceni,, grun, ten inni kumple kupią i POwstanie tak konieczny, następny … parKING.
  [b]ps.:[/b],, kumple z pierwszej ręki,, co chcieli dostali … stoi ,,superBEDRUNKA,, …
  POra by zarobili Ci ,,ubożsi,, …[b] WYBORY niebawem[/b] ..

 4. Tak wygladał dziedziniec rok temu. dzisiaj w tym miejscu jest nowa poradnia. Więc zmienia sie cos wdobrym kierunku.

  [img]upload/small_1szpital forum 01.jpg[/img]

 5. Aż mnie ciarki przechodzą jak to oglądam. Ta muza jest straszna, ale budyenk w sumie też straszy dość mocno. Bardzo to smutne, bo pamiętam jak leżała tam moja babcia, przychodziła się ją odwiedzić, to było tam jasno i przytulnie na swój sposób. A teraz razem z moją babcią, której już nie ma, odchodzi w zapomnienie „jej drugi dom”.

 6. ,,prywaciarzami,, [color=#008000]Domy Spokojnej Starości [/color]hurtowo otwierają …
  Oni już ,,wyniuchali,, gdzie stoją i coraz więcej będzie przybywać ,,konfitur,, …
  Był tu juz dość dawno zamieszczony wpis [gdy ,,zniszczenia,, były niewielkie …], że ten budynek miał/ma [?] wszystkie walory by w/w Domem zostać … I przynosić kasę …

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here