Konkurs: Wygraj bilet na koncert Piotra Bukartyka

1

W sobotę 14 grudnia na Przystanku Kulturalnym KONIEC ŚWIATA odbędzie się koncert Piotra Bukartyka. Występ gwiazdy wieczoru poprzedzi koncert zespołu P3D. Dla naszych czytelników mamy bezpłatny bilet na koncert.

 

- reklama -

 

Koncert odbędzie się w sobotę, 14 grudnia o godz. 19.00. Aby wygrać wejściówkę wystarczy przejrzeć galerię zdjęć z występu zespołu Żywia (  LINK DO GALERII ) i odpowiedzieć na pytanie:

 
na ilu zdjęciach widnieją wszystkie trzy dziewczyny z zespołu?

Odpowiedzi podpisane imieniem i nazwiskiem należy przesyłać na adres [email protected] w tytule wiadomości wpisując BUKARTYK. Na wasze odpowiedzi czekamy do soboty do południa (14 grudnia, godz. 12.00). Zwycięzca zostanie wylosowany. UWAGA: Czasem zdarza się, że wylosowana osoba rezygnuje lub nie potwierdza odebrania nagrody. Wtedy dzwonimy do następnych osób, więc podając nr telefonu zwiększasz swą szansę na wygraną.

 

Wejściówka do odebrania tuż przed koncertem przy wejściu do klubu po okazaniu dowodu tożsamości.

 

Piotr Bukartyk – autor, kompozytor, artysta poruszający się na pograniczu wielu gatunków muzycznych, mieszający rocka, bluesa, folk oraz reggae z kabaretem i piosenką literacką. Szerokiej publiczności znany od lat m.in. z piątkowych audycji „Urywki z Rozrywki” w Trójce. Napisał przeszło 400 piosenek, niektóre z nich zostały okrzyknięte radiowymi hitami np. „Kobiety jak te kwiaty”, „Niestety trzeba mieć ambicję”, czy „Sznurek”.

Od września 2012 w magazynie kulturalnym „Kocham To Co Lubię” Wojciecha Manna, można na stałe usłyszeć i zobaczyć Bukartyka z jego pełnym Zespołowym składem – Szałbydałci, który całościowo odpowiada za oprawę muzyczną KTCL. Bukartyk z Zespołem regularnie pojawia się w line-upie Woodstocku, popełnił także piosenkę „Z tylu Chmur”, która stała się hymnem tego największego w Polsce Festiwalu (ok. 700 000 tys. Uczestników).

Projekt 3D – zespół rodem z Raciborza, grający w składzie: Agnieszka Busuleanu, Sebastian Dapa, Jerzy Dębina i Maks Mularczyk.

Bilety:
30 zł (przedsprzedaż od 16.11.2013 r.)
35 zł (w dniu koncertu)

 

*******************************

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here