W. Gabrysz z raciborskiej SMS powalczy o Mistrzostwo Polski

Wojciech Gabrysz  z ósmym czasem awansował do finału na 100 metrów stylem grzbietowym Zimowych Mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców w pływaniu.

Uczeń raciborskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Wojciech Gabrysz awansował do finału 100 metrów stylem grzbietowym. W półfinale uzyskał czas 54,65 s i po raz drugi na zawodach w Ostrowcu Świętokrzyskim poprawił na tym dystansie rekord życiowy.

- reklama -

Rafał Handzlik także poprawił "życiówkę: na 100 metrów grzbietem  i z wynikiem 56,10 sek. został sklasyfikowany na 17 miejscu. W półfinale pływała dziś (21.12.13) również Aleksandra Tomala. W rywalizacji 50 metrów stylem grzbietowym podopieczna trenera Rafała Bałysa  ustanowiła rekord życiowy – 29,23 sek. i zajęła ostatecznie 12 miejsce.  W niedzielę ostatni dzień z zawodów  i kolejne starty pływaków raciborskiej SMS.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Młodzi Unici pokazali klasę na turnieju Mundialito [ZDJĘCIA]

Piłkarze KS "Unii" Racibórz z rocznika 2001 zajęli 3. miejsce w halowym turnieju w Węgierskiej Górce. W zgodnej opinii trenerów i kibiców piłkarze z Raciborza prezentowali najlepszy futbol w gronie startujących drużyn.

Dobry start Wojciecha Gabrysza na mistrzostwach w Ostrowcu

Pływacy z raciborskiej SMS biorą udział w Zimowych Mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. W pierwszym dniu zawodów dobrze zaprezentował się W. Gabrysz. Do finału awansowała K. Nawaryńska.

Zajęcia profilaktyczne dla młodych Łamatorów

Młodzi "Łamatorzy" uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych i ratownictwa medycznego. Szkolenie przeprowadzili zawodowi ratownicy medyczni. Łamator Racibórz – zajęcia profilaktyczne – zdjęcia>>>

 

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Co to za tytuł. Ludzie opamiętajcie. Wojtej jest super zawodnikiem, ale wkładanie mu mistrzostwa Polski to nietakt, nieuczciwość. Pływa świetnie, ale to jeszcze nie jego czas. OPAMIETAJCIE się informatorzy

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here