Ruda Kozielska: ford wypadł z drogi i uderzył w drzewo

0

O dużym szczęściu może mówić kierujący fordem, który na drodze z Rud do Kuźni Raciborskiej wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zjawiły się policja, straż pożarna oraz karetka, którą mężczyzna został przewieziony do szpitala. Najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną wypadku, do którego doszło 21 grudnia ok. godz. 21.00 na DW 425 pomiędzy Rudami, a Kuźnią Raciborską. Jadący do strony Rud kierujący fordem wpadł w poślizg, wypadł z drogi i uderzył w drzew. Na miejscu zjawiły się policja, straż pożarna oraz karetka pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala. Mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń. Został ukarany mandatem karnym.

- reklama -
Na przestrzeni ostatniego miesiąca na drogach powiatu raciborskiego doszło do szeregu kolizji i wypadków. 18 grudnia na ul. 1 Maja w Raciborzu w wypadku samochodowym zginęła 27-letnia kobieta. Więcej w artykule: Tragedia na 1 Maja w Raciborzu. Nie żyje 27-latka.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Koparka uszkodziła rurę z gazem w Markowicach

Do potencjalnie groźnego zdarzenia doszło w Markowicach, gdzie operator koparki przypadkowo uszkodził rurę z gazem. Zapach ulatniającego zaalarmował mieszkańców, którzy powiadomili straż pożarną.

Rowerzysta potrącił pieszą na Wojska Polskiego [ZDJĘCIA]

Potrącenie na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego w Raciborzu. Rowerzysta wjechał we wchodzącą na przejście dla pieszych kobietę, która została przewieziona do szpitala. Potrącenie na Wojska Polskiego – zdjęcia>>>

Tragedia na 1 Maja w Raciborzu. Nie żyje 27-latka

Nie żyje kierująca renault megane 27-letnia mieszkanka województwa opolskiego, która w czwartkowy wieczór (18.12.13) wjechała w betonowy mur na ul. 1 Maja w Raciborzu. Tragedia na 1 Maja – zdjęcia>>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here