Pijany rowerzysta potrącił pieszą pod Kauflandem [ZDJĘCIA]

Po godz. 12.00 na ul. Podwale na wysokości Kauflandu doszło do wypadku drogowego. Mężczyzna wjechał rowerem na pasy gdzie potrącił przechodzącą kobietę.Poszkodowana została odwieziona karetką do szpitala.

 
 

 

- reklama -

Odpowiedzialnym za zdarzenie jest 47-letni mieszkaniec powiatu gliwickiego, który nie zważając na czerwone światło wjechał na pasy potrącając 82-letnią raciborzankę. Dodatkowo mężczyzna, jak się okazało, miał we krwi blisko promil alkoholu. Kobieta została odwieziona do szpitala, ale na szczęście obrażenia jakie odniosła okazały się niegroźne. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, a jej sprawca został ukarany mandatem karnym. Niezależnie od tego poniesie konsekwencje za jazdę rowerem pod wpływem alkoholu.

 

/ps/

 

 ——————————————

 

zobacz także:

 

Poważny wypadek. Golf dachuje, sprawca ucieka [ZDJĘCIA]

Jedna osoba została ranna w wypadku do którego doszło  na drodze z Raciborza do Lekartowa. Samochód marki golf dachował po zderzeniu z oplem. Kierujący oplem zbiegł. Zobacz zdjęcia z miejsca zdarzenia>>

 

 

Rowerzysta potrącił pieszą na Wojska Polskiego [ZDJĘCIA]

Potrącenie na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego w Raciborzu. Rowerzysta wjechał we wchodzącą na przejście dla pieszych kobietę, która została przewieziona do szpitala. Potrącenie na Wojska Polskiego – zdjęcia>>>

 

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. To już drugi przypadek potrącenia pieszego przez rowerzystę na przejściu dla pieszych w naszej mieścinie w ciągu ostatnich 2 tygodni. Chyba mamy jakiś ogłupiający smog na miastem.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here