Szybki powrót na przestępczą drogę, równie szybki za kratki

0

Zaledwie kilka godzin cieszył się wolnością 29-letni mężczyzna, który tuż po opuszczeniu murów więzienia dokonał włamania do sklepu przy Ogrodowej.

 

- reklama -

 

 

Raciborscy policjanci 20 marca 2014 roku zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do sklepu przy ul. Ogrodowej. Do zdarzenia doszło w dniu 19 marca b/r w Raciborzu. Straty powstałe w wyniku przestępstwa poszkodowany wycenił na kwotę kilkuset złotych.

W wyniku podjętych działań przez stróży prawa oraz trafnego wytypowania sprawca przestępstwa już dnia następnego został zatrzymany na terenie Raciborza. Okazał się nim być 29-letni mieszkaniec Raciborza, który kilka godzin wcześniej opuścił bramę Zakładu Karnego i bardzo szybko powrócił na przestępczą drogę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu w celu wytrzeźwienia i wyjaśnienia,  gdyż w wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile alkoholu. Teraz  grozi mu  nawet 10 lat pobytu w więzieniu.

 

publ. /ps/

 

 —————————————————-

 

zobacz także:

 

2 komisariaty skuteczniejsze niż 6 gminnych posterunków

Likwidacja posterunków policji zwiększyła bezpieczeństwo – wynika z danych statystycznych odnośnie przestępczości KPP Racibórz.

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here