Tworkowska odpowiedź na „Ona tańczy dla mnie” [WIDEO]

35

– Ja nie wyglądam na Dżejmsa Bonda, ale dziewczyny kochają mnie – śpiewa w najnowszym teledysku Dance Gwiazdor 2014 właściciel restauracji Bravo w Tworkowie.

Klip ma ponad 750 wyświetleń na You Tube. [aktualizacja] Po naszym nagłośnieniu  już ponad 1700 po połowie dnia
 
/ps/
- reklama -
- reklama -

35 KOMENTARZE

  1. To już wiem, czemu nie ma progów zwalniających na drodze na Urbanek w Tworkowie… Pewno je Anglik (pseudonim właściciela Bravo) kazał usunąć, lub usunął sam. Ciekawe, czy Wójt o tym wie. Przecież to jest niebezpieczne.

  2. Śmieszna, zabawna akcja. A w Was tyle zawiści, uważajcie żebyście się tą żółcią nie udusili. Musi wlaściciel Bravo poro zarabiać, skoro aż tak go nie lubicie.

  3. Fajne promowanie swojego interesu.Nutka na wesoło.Tak trzymać!Byłem u Was parę razy na przyjęciu weselnym w BRAVO.Ładny lokal,super obejście.Krytykańci zawsze sie znajdą.Kole ich chyba coś w oczy.Nagrajcie jeszcze jakiś teledysk,taki z „pazurem” :)Pozdrawiam

  4. Dla waszej informacji to był to sok porzeczkowy i wiem to z pewnego źródła. Poza tym, piszą to osoby zazdrosne i którzy niczego w życiu nie osiągnęli!! Całe szczęście,że nie miszkam w takiej zawistnej miejscowości jak Tworków.

  5. Dla waszej informacji to był to sok porzeczkowy i wiem to z pewnego źródła. Poza tym, piszą to osoby zazdrosne i którzy niczego w życiu nie osiągnęli!! Całe szczęście,że nie miszkam w takiej zawistnej miejscowości jak Tworków.

  6. Jka się pracować nie chce, to sie zawsze znajdzie powód do narzekania. Praca jako kelnerka nigdy nie byłą przyjemna, nigdzie nie jest łatwa. Jak chcesz pracować za biurkiem, w eleganckiej garsonce to się ucz zamiast na forach głupoty wypisywać.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here