Mieszkania w Raciborzu już od 62 000 zł

1

Najliczniejszą grupę sprzedawanych mieszkań stanowią tam lokale dwu i trzypokojowe.

Wedle portalu nieruchomościowego Morizon.pl na rynku wtórnym Raciborza aktualnie wystawiono na sprzedaż dokładnie tyle samo mieszkań dwupokojowych, co trzypokojowych. Cena ich m2 różni się nieznacznie ze wskazaniem na lokale dwuizbowe (2170 zł), a w mieszkaniach o jeden pokój większych rośnie zaledwie o 42 zł. Okazuje się, iż najdrożej m2 kosztuje w kawalerkach (2208 zł), których jest mało. Najtaniej za m2 trzeba zaś zapłacić w mieszkaniach dużych, od 5 pokoi wzwyż (2044 zł).

- reklama -

Takie właśnie duże, pięciopokojowe mieszkanie czeka w tym ponad 55-tysięcznym mieści położonym nad Odrą, na kogoś, kto dysponuje kwotą 380,000 zł, a nawet większą, bowiem ostateczne jego wykończenie pozostawiono przyszłym właścicielom. Ma ono 188 m2 powierzchni i znajduje się w budynku wykonanym z betonu. Jego aranżacja i rozkład są nietypowe. Jest bowiem trójpoziomowe, z dużym, przestrzennym salonem, w którym wydzielono aneks kuchenny i z dwiema łazienkami. Godna uwagi jest elegancka klatka schodowa.

Nie należy się jednak martwić, gdyż w Raciborzu można też kupić całkiem przyzwoite mieszkanie już za 62,000 zł. Jest to kawalerka (26,50 m2), usytuowana na trzecim piętrze bloku czteropiętrowego, wybudowanego w 1970 roku. Jej stan techniczny jest dobry, bowiem była już poddana remontowi, wystarczy, by przyszły właściciel ją lekko odświeżył. Dodatkowym atutem jest świetna lokalizacja budynku, centralne położenie w stosunku do innych części miasta i bogate zaplecze handlowo- edukacyjno-medyczne.

 

 

 

/p/

 

 

——————————————————

Czytaj również:

 

Jak szukamy nieruchomości? Racibórz a trendy w internecie

Raciborzanie szukają nieruchomości głównie przy pomocy urządzeń stacjonarnych.

 

 

Ceny mieszkań w Raciborzu nieznacznie spadły

Portal Oferty.net dokonał analizy cen mieszkań w Raciborzu. Średnio metr kwadratowy kosztuje 2 200 zł.

Ile zapłacimy za mieszkanie w Raciborzu?

142 000 zł – tyle wynosi średnia cena mieszkania w Raciborzu. Za metr kwadratowy zapłacimy średnio 2281 zł. Przedstawiamy szczegółowe informacje na temat cen tutejszych mieszkań. Racibórz nieruchomości – analiza>>>

Racibórz nieruchomości: za ile dom w Raciborzu?

Średnia cena domu na rynku wtórnym w Raciborzu wynosi obecnie 374 tys. zł – wynika z analizy portalu nieruchomości Oferty.net. Za metr kwadratowy musielibyśmy zapłacić przeciętnie 2,3 tys. zł.

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here