Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl”Klimakterium 2″

0

Spektakl będzie można obejrzeć 14 listopada w Raciborskim Centrum Kultury.

 

- reklama -

"Klimakterium 2, czyli menupauzy szał" obejrzeć będzie można 14 listopada o godz. 18.00 w Raciborskim Centrum Kultury. Spektakl powstał na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

W spektaklu występują zamiennie następujące aktorki:

Pamela: Elżbieta Jodłowska/ Małgorzata Duda/ Maria Winiarska/ Dorota Nowakowska
Malina: Anna Korcz/ Ewa Cichocka/ Joanna Jeżewska/ Elżbieta Jarosik/ Elżbieta Panas
Zosia: Elżbieta Okupska/ Grażyna Zielińska/  Ludmiła Warzecha/ Katarzyna Kozak
Angela: Małgorzata Gadecka/ Raneta Zarębska/ Anna Wojton/ Ewa Złotowska

Bilety w cenie: 50, 70, 80 złotych

KONKURS:
Aby wygrać podwójne zaproszenie na spektakl "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" należy odpowiedzieć na pytanie: Kiedy w Raciborskim Centrum Kultury można było obejrzeć spektakl "Klimakterium… i już" (pierwszą część spektaklu)? Prosimy o podanie dokładnej daty. Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości należy napisać "Klimakterium". Rozstrzygnięcie konkursu 7 listopada.

Zaproszenie będzie można odebrać w kasie Raciborskiego Centrum Kultury przed spektaklem.

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu:
 

Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here