Rodzice, szkoła i miasto złożą się na fortepian

3

Blisko 80 tys. zł ma kosztować nowy fortepian dla raciborskiej szkoły muzycznej.

Najwięcej na instrument zebrali sami rodzice, których dzieci kształcą się muzycznie w placówce przy Ogrodowej. Zorganizowana przez nich zbiórka przyniosła 50 tys. zł. 18 tys. wykłada sama szkoła.

- reklama -

To jednak okazało się wciąż za mało, stąd prezydent Lenk zdecydował się sięgnąć do miejskiej kasy i wesprzeć stowarzyszenie rodziców. Jak poinformował radnych na dzisiejszej sesji rady miasta, przekaże na ten cel 11 tys. zł.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. No i bardzo dobrze!Prztdałby się jeszcze remont tej szkoły bo straszy!POrządek na parkingu też powinien być przestrzegany bo niektórzy to tak parkuja że wogóle przejscia chodnikiem nie ma!

  2. basta

    Prezydent by się nie ośmieszał z tymi 11 tysiącami. Nic by się nie stało, gdyby miasto zakupiło ten fortepian. To lepsza reklama by była, gdyby w Polskę wieść poszla, niż dotychczasowe te wszystkie kosztowne pseudoreklamy.

  3. radek

    szkoła muzyczna na swój organ prowadzący – jest nim Ministerstwo Kultury – i to ministerstwo powinno kupić fortepian i zadbać o szkołe, to że prezydent dokłada 11 tys. – to nie jest żadne ośmieszanie się, tylko pozytywny gest. Miasto ma swoje szkoły i o nie ma dbać. Płacimy podatki nie tylko do miasta, ale również do budżetu państwa.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here