Konkurs na eko-ozdobę w Raciborzu

0

W Raciborzu szykują się nietypowe, wyjątkowe mikołajki.

Akcję, połączoną z konkursem na eko-ozdobę oraz wielką paradą Mikołajków, elfów i krasnali organizują wspólnie Zamek Piastowski, Galeria Młyńska, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, NaszRaciborz.pl oraz Akademia Fitness. To pierwsza taka impreza w Raciborzu.

- reklama -

Zaczynamy od konkursu na eko-ozdobę. Może ją wykonać każdy. Jest tylko jeden warunek. Ozdoba musi powstać z surowca wtórnego. Potem liczy się już tylko pomysł i wykonanie. Prace należy dostarczać do 1 grudnia do Galerii Młyńskiej (administracja), gdzie zostaną ocenione, a 10 najlepszych poddanych głosowaniu na portalu naszraciborz.pl. Dla trzech najlepszych w głosowaniu prac Galeria Młyńska przygotowała atrakcyjne nagrody – zegarek markowy firmy Apart, plecak sportowy i kalkulator matematyczny. Także dla głosujących przewidziano ciekawe prezenty – zestawy markowych długopisów oraz gadżety od Zamku Piastowskiego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Finał akcji 6 grudnia 2014 r.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.galeria-mlynska.pl oraz na www.zamekpiastowski.pl. Parada 6 grudnia odbędzie się chodnikami publicznymi, a dzieci mogą wziąć w niej udział pod opieką uprawnionych osób.

 

 

 

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here