Świątecznie w Gimnazjum Nr 5

0

Samorząd Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II zaprosił dyrekcję szkoły, nauczycieli i absolwentów na tradycyjne spotkanie przed świętami.W miłej, świątecznej, trochę nostalgicznej atmosferze śpiewaliśmy kolędy, dzieliliśmy się opłatkiem oraz składaliśmy sobie nawzajem życzenia przy akompaniamencie gitar i pianina.
Ta świąteczna inicjatywa Samorządu Uczniowskiego z „Piątki” co roku cieszy się dużym zainteresowaniem naszych absolwentów. Możemy wspólnie spędzić czas i powspominać przyjemne, zabawne chwile, poczuć radość oraz wzruszenie, poszukać śladów obecności starszych kolegów w naszej szkole.


Mamy nadzieję, że za rok, podczas następnego świątecznego spotkania będziemy dzielić się opłatkiem i wspominać naszą szkołę w jeszcze większym gronie.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here