Najlepsi uczniowie z gminy Krzyżanowice wyróżnieni

0

Laureaci olimpiad i konkursów przedmiotowych oraz młodzi sportowcy odebrali statuetki i dyplomy z rąk zastępcy wójta gminy Grzegorza Swobody.

23 czerwca, pod koniec roku szkolnego, sala widowiskowa tworkowskiego Centrum Kultury zgromadziła ponad 100 laureatów olimpiad i konkursów przedmiotowych oraz młodych sportowców, którzy reprezentowali swoje szkoły, a tym samym naszą gminę na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Sukcesy odnoszone w wielu prestiżowych konkursach są efektem intensywnej pracy uczniów, świadczą także o zaangażowaniu nauczycieli, którzy poświęcili wiele czasu na przygotowanie swoich podopiecznych. Zastępca wójta gminy Grzegorz Swoboda i dyrektor GZOKSiT Daria Wieczorek wręczyli dyplomy i nagrody wyróżniającym się uczniom i listy gratulacyjne ich opiekunom. Wśród nagrodzonych byli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjaliści, a także przedszkolaki.

- reklama -

 

 
 

 

Nagrodzeni uczniowie i ich opiekunowie:

Szkoła Podstawowa w Zabełkowie
Philipp Fuchs.
Opiekun: Gabriela Wiśniowska

ZSO Chałupki
Martyna Zmuda, Natalia Cimała, Paweł Wycisk, Laura Malcharek, Fiodor Brechow, Szymon Juraszek, Łukasz Matuszek, Beniamin Kania, Szymon Marchliński, Michał Bańczyk, Bartosz Cholewa, Mateusz Bilik, Zespół Iskierki-12 osób.
Opiekunowie: Maria Gołąbek, Klaudia Rusnarczyk, Violetta Nowak, Teresa Lipiec, Barbara Tomczyk.

ZSO Tworków
Elżbieta Krzykała, Vivien Wądołowska, Emilie Gruner, Wiktoria Krzykała, David Buba, Oliwia Lipiec, Hubert Kupka, Karolina Stuchły, Wiktoria Fojcik, Patrycja Wyszkoni, Damian Krzyżok, Marta Burszyk, Klaudia Pietrasz, Sandra Kuczaty, Grzegorz Jobczyk, Łukasz Buba, Grzegorz Wojtek, Julia Zawadzka.
Opiekunowie: Danuta Janoch, Iwona Wądołowska, Piotr Jeziorski, Ewelina Miensopust.

ZSO Krzyżanowice
Michał Uliczka, Szymon Rubacki, Agata Fichna, Michał Kuhn, Sandra Kuśka, Kamila Nowak, Fabian Wolny, Adam Kuschnik, Wiktoria Moskwa, Aleksandra Krupa, Szymon Uliczka, Izabela Błajda, Dawid Krakowczyk, Mateusz Adametz, Karolina Kołek, Jakub Rubacki, Mateusz Szebestik, Marcin Fiera, Anna Lasak, Rafał Fichna, Simona Gruchot, Julia Kwaśnica,
Opiekunowie: ks. Jerzy Witeczek, s. Anna Ratuszny, Ilona Cieślik, Halina Fulneczek, Małgorzata Humeniuk, Gabriela Kupiec-Kwaśnica, Stefania Morawiec, Piotr Hluchnik.

ZSO Bieńkowice
Anna Bożek, Marcin Bożek, Martina Hanczuch, Zofia Lasak, Emilia Klimża, Natalia Kubny, Emilia Popela, Paulina Cwik, Żaneta Piechula, Sandra Kretek, Weronika Piperek.
Opiekunowie: Damian Matioszek, Renata Stroka, Edyta Witeczek, Renata Wolnik, Izabela Glenc-Porwoł, Agata Herman, Marcin Jędorowicz.

Przedszkole Tworków
Arkadiusz Strzelczyk, Magdalena Fojcik, Julia Cycoń, zespół wokalny (20 dzieci).
Opiekunki: Barbara Kasza, Barbara Mokrosz, Jolanta Pawlik.

Przedszkole Bieńkowice
Maria Socha, Szymon Grzesiczek.
Opiekunki: Barbara Somerla, Adriana Otawa, Edyta Kalisz.

Przedszkole Chałupki
Jan Chrobok, Anna Wycisk, Lena Kozak, Zuzanna Wolnik.
Opiekunka: Beata Stobierska.

Nagrodzeni sportowcy:

ZSO Bieńkowice
Partycja Zeman, Marcin Bożek, Marcin Sztuka, Artur Klimża, Marcin Maisik, Rafał Foltys, Daniel Herzog, Patryk Fichna, Patryk Hoszycki, Tomasz Cwik, Roman Modlich, Emilia Daszkiewicz, Magdalena Daszkiewicz, Olivia Korczok, Natalia Markgraf, Piotr Dominiak, Tomasz Modlich, Dominik Mrowiec, Jacob Rode, Alex Cwik, Emilia Gurk, David Korczok, Seweryn Piechaczek , Filip Ćmok, Jasmin Krakowczyk, Weronika Socha, Patrycja Ćwik , Aleks Krakowczyk, Szymon Jureczka.
Opiekunowie: Norbert Utrata, Barbara Stronczek-Jóźwiak, Weronika Możejko.

ZSO Krzyżanowice
Wioletta Biczysko, Anna Karnówka, Emilia Krupa, Wiktoria Kolorz, Donata Blokesz, Amelia Kolorz, Klaudia Krupa, Paweł Wróblewski, Michał Gołąbek, Aron Bulenda, Rafał Fichna, Kamil Ciuberek, Dawid Bugla, Arkadiusz Organiściak, Patryk Mierzwiński, Aleksandra Krupa , Paulina Lasak, Paulina Kamczyk, Sara Trela, Sara Stuchły, Wiktoria Warchoł, Magdalena Fichna, Martyna Cziuraj, Marta Organiściak, Sandra Kuśka, Wiktoria Pieczka, Julia Krakowczyk.
Opiekunowie: Krzysztof Popławski, Aleksandra Gajęcka, Beata Bugla.

ZSO Tworków
Mateusz Starostka, Kamil Tlon, Grzegorz Wojtek, Michał Tlon, Sarah Malcharek, Aleksandra Kasza, Marta Czuraj, Wiktoria Fojcik, Rafał Bulenda, Daniel Miensopust , Seweryn Michna.
Opiekun: Piotr Jeziorski.

 

/gmina Krzyżanowice, publ.p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here